8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۱:۵۹:۲۴
کد مطلب:  1681733
رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد؛
گام اول آموزشی با شروع کلاس های پیش نیازو ارزشیابی آغازین در مدارس شاهد

کلاس های پیش نیازو ارزشیابی آغازین از سیزدهم شهریور ماه به صورت مجازی در مدارس شاهد استان اصفهان در حال برگزاری است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مرضیه ذاکری رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از تشکیل کلاس های پیش نیاز و ارزشیابی آغازین با توجه به برنامه عملیاتی مدارس شاهد و شناسنامه مدارس شاهد در تمامی مقاطع خبر داد.

وی با تشریح گام اول آموزشی ، برای سال تحصیلی 1400-1401اظهار کرد، گام اول در بعد آموزشی ،اجرای مطلوب ارزشیابی آغازین و برگزاری کلاس پیش نیاز است ، این دو امر مهم می تواند مقدمه و فرصتی باشد برای ورود دانش آموزان به چرخه آموزشی و بهر برداری آنها از فضای مدرسه . البته لازم است به جد مراقب باشیم ، ارزشیابی آغازین و برگزاری کلاس پیش نیاز ، هر به دور از فضای اضطراب و استرس باشد .

ذاکری خاطر نشان کرد کارگاه غیر حضوری با محوریت ارزشیابی آغازین و کلاس پیش نیازو چگونگی و زمان آن در تاریخ هفتم شهریور ماه ویژه مدیران برگزار گردید.

رییس اداره امور شاهد در ادامه سخنان خود با تاکید بر جدی گرفتن شناسنامه فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شاهد از سوی کارشناسان ، روسای ادارات شاهد و مدیران مدارس گفت : برنامه عملیاتی مدارس شاهد یعنی همان شناسنامه مدارس شاهد ، تمهید مقدماتی است که مدارس شاهد را به استاندارد و کیفیت مطلوب آموزشی و پرورشی می رساند و مشخص می کند هر فعالیتی که در مدرسه انجام می گیرد کدام یک از ساحت های تربیتی را هدف گذاری و محقق خواهد کرد .

به اشتراک بگذارید :