16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۱:۲۲:۴۵
کد مطلب:  1681655
هم‌زمان با برگزاری کنگره ملی شهید آیت‌الله مدنی؛
نخستین «مجتمع فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» همدان گشایش یافت

نخستین مجتمع فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان هم‌زمان با برگزاری کنگره ملی شهید آیت‌الله مدنی گشایش یافت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اولین مجتمع فرهنگی ‌هنری کانون استان همدان، مزین به نام دومین شهید محراب، آیت‌الله مدنی روز شنبه ۲۰شهریور ۱۴۰۰با حضور مسئولان استانی در شهرک شهید مدنی، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

شایان ذکر است: ساخت مجتمع شهید مدنی به علت اختصاص نیافتن اعتبار کافی در این چند سال متوقف شده بود، ولی در دو سال گذشته این پروژه تکمیل و در اختیار کانون قرار گرفت.

گفتنی است: مجتمع فرهنگی هنری شهید محراب آیت‌الله مدنی با ۱۸۷۲مترمربع در دو طبقه به متراژ ۱۴۷۲مترمربع، شامل سالن مطالعه، سالن سینما تئاتر، دو سالن نگارخانه، سالن جلسات، سالن آزمایشگاه و ۹کارگاه هنری، نمازخانه، بوفه، نگهبانی، فروشگاه محصولات فرهنگی و هنری است که هم‌زمان با برگزاری کنگره ملی شهید آیت‌الله مدنی در چهلمین سالگرد وی و به نام ایشان، افتتاح و آماده پذیرش کودکان و نوجوانان شد.

یادآوری می‌شود مجری این پروژه اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان و بهره‌بردار آن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

به اشتراک بگذارید :