10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۱:۲۰:۲۰
کد مطلب:  1681645
مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار؛
با آمادگی کامل در پروژه مهر به استقبال شروع با شکوه سال تحصیلی جدید می رویم

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار از برگزاری جلسه پروژه مهر با نمایندگان مدیران مدارس ابتدایی و متوسطه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از شهریار، به منظور فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس جلسه ای پیرامون موضوعات پروژه مهر با حضور مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش شهریار، بهمن زاده معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر، حسن زاده کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوم و مسئول دبیرخانه پروژه مهر و نمایندگان مدیران مدارس ابتدایی و متوسطه در سالن شورای این مدیریت برگزار شد .

مدیر آموزش و پرورش شهریار ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های مدیران و کادر اجرایی مدارس در ایام تابستان به منظور اجرای پروژه مهر 1400 بیان داشت : از جمله موارد مورد تاکید در مدارس سرلوحه قرار دادن مدیریت مشارکتی و مدیریت اقتضایی در امور اجرایی مدارس است.

پارسا در ادامه افزود : فرآیند اجرایی پروژه مهر در روزهای آتی به نقطه اوج و اصلی خود می رسد که آن بازگشایی مطلوب و شایسته مدارس است که باید با آمادگی کامل ، هوشیاری ، مسئولیت پذیری و بسیج تمام امکانات موجود به استقبال شروع با شکوه سال تحصیلی جدید برویم.

این مقام مسئول تصریح کرد : مدیران مدارس با برنامه ریزی صحیح و شیفت بندی مناسب مدارس با هماهنگی مقاطع تحصیلی مربوطه قابلیت آموزش حضوری و مجازی، همزمان و توامان را داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :