14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۰۹:۲۱:۰۳
کد مطلب:  1681275
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان :
بیش از 91 درصد دانش آموزان استان برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه بیش از 91 درصد دانش آموزان استان برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند، گفت: دانش آموزانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند، در اسرع وقت به نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود جهت ثبت نام مراجعه نمایند .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صدیقه عبدالهی با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش سامانه سیدا تا تاریخ 20 شهریور ماه ، تعداد 280 هزار و 138 نفر، بیش از 91 درصد دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند .

وی هم چنین گزارشی از ثبت نام دانش آموزان پایه های ورودی نیز ارائه کرد و گفت: تا کنون 99.79 درصد دانش آموزان پایه اول، 91.23 درصد دانش آموزان پایه هفتم و 60.16 درصد دانش آموزان پایه دهم برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند .

جانشین ستاد ثبت نام استان در ادامه از دانش آموزانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، به خصوص دانش آموزان پایه های ورودی اول و هفتم و دهم خواست در اسرع نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

وی همچنین با بیان اینکه ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان به ثبت نام قطعی دانش آموزان بستگی دارد، از دانش آموزان خواست بعد از ثبت نام حتما از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ، برای ثبت سفارش کتاب های درسی نیز اقدام کنند .   

به اشتراک بگذارید :