10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۱۱:۰۵:۴۹
کد مطلب:  1680139
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان در پی درگذشت دانش آموز مرحوم ماهان علی‌اکبری

مدیر کل آموزش وپرورش استان چهار محال وبختیاری در گذشت دانش آموز شادروان« ماهان علی‌اکبری» را با صدور پیامی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، فرحناز قائدامینی به مناسبت درگذشت دانش آموز مرحوم «ماهان علی‌اکبری » پیام تسلیت صادرنمود.متن پیام به شرح زیر است:

 

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِیم

مَا عِندَکُمْ یَنفَدُ وَمَا عِندَ اللَّهِ بَاقٍ وَلَنَجْزِیَنَّ الَّذِینَ صَبَرُوا أَجْرَهُم بِأَحْسَنِ مَا کَانُوا یَعْمَلُون

آنچه نزد شماست فانی می‌شود؛ امّا آنچه نزد خداست باقی است؛ و به کسانی که صبر و استقامت پیشه کنند، مطابق بهترین اعمالی که انجام می‌دادند پاداش خواهیم داد.( نحل 96)

تسلیت واژه کوچکی است در برابر اندوه بزرگ از دست دادن عزیزان، لکن رضایت به تقدیر الهی، جایگاهی است بس رفیع که تنها بندگان خاص خداوند به آن نائل می آیند و تنها با یاد خدای بزرگ دلهایشان آرام می گیرد.

غم فقدان فرزند دلبندم، زنده یاد "ماهان علی‌اکبری" دانش آموز پایه هفتم آموزشگاه امام محمدباقر (ع) شهرستان بروجن ما را در غصّه ای جانگداز فرو برد. اندوه بی پایانم از این واقعه ی دردناک قابل وصف نیست. بدون تردید اکنون روح این عزیز سفر کرده در جوار رحمت واسعه حضرت حق - جلّ و اعلی- به آرامش رسیده و از دریای بیکران فیوضات الهی بهره‌مند می‌باشد .

اینجانب ضمن ابراز همدردی و همدلی خود با خانواده این عزیز سفر کرده، این ضایعه غم انگیز را به جامعه بزرگ فرهنگیان و دانش آموزان تسلیت عرض نموده، تسلّی خاطر و صبری جمیل بر مصائب بازماندگان و روحی شاد و آرام در سرای قرب الهی برای آن عزیز سفرکرده از درگاه باری تعالی مسألت می‌نمایم.                                                  

فرحناز قائدامینی

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید :