14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۱۰:۴۰:۲۸
کد مطلب:  1680079
معاون تربیت‌‌بدنی‌ و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
شکل گیری روش زندگی دانش آموزان در مدرسه

طی مراسمی با حضور معاون تربیت‌‌بدنی‌ و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، از برترین‌های تربیت‌بدنی در سالن اجتماعات شهید طحانی ملاردتقدیر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از ملارد، طی مراسمی که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن شهید طحانی ملارد برگزار شد از 132 نفر از فعالان حوزه تربیت بدنی در این شهرستان تقدیر شد.

در این مراسم الهه حسن‌پور، معاون تربیت‌‌بدنی‌ و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به شکل گیری روش زندگی دانش آموزان در مدرسه اشاره کرد و اذعان داشت: تجربه بدست آمده در دوران کرونا نشان داد کار کرد مدرسه فقط درس آموزی نبوده بلکه آشنایی با روش های زندگی، تغذیه سالم، پرتحرکی و آموزش مفاهیم انتزاعی مانند فداکاری و گذشت فقط در مدرسه ایجاد می شود.

وی افزود: امیدواریم با بازگشایی مدارس بار دیگر شاهد تغییرات اساسی در روش زندگی سالم در دانش آموزان باشیم بنابر این باید برای جبران کاهش فعالیت های بدنی دانش آموزان در دوران پسا کرونا تصمیمات و اقدامات مهمی صورت گیرد.

این مقام مسئول از ملارد به عنوان دهکده المپیک شهرستان های استان تهران یاد کرد و گفت: تعاملات مطلوب درون بخشی و برون سازمانی و دارا بودن فضای ورزشی مناسب در ملارد زمینه ساز فعالیت های قابل تقدیر در این شهرستان شده است.

وی تصریح کرد: اجرای طرح کوچ، تولید محتوا با موضوعات سلامت و تربیت بدنی، جشنواره خلاقیت و ابتکارات و برگزاری مسابقات متنوع ورزشی بخشی از فعالیت های مناطق است.

به اشتراک بگذارید :