16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۰۸:۴۳:۰۶
کد مطلب:  1679733
درمدیریت آموزش و پرورش ناحیه پنج انجام شد:
گفتگو با مدیر دبستان خیر ساز قبه

فرشته صابری گفت: آموزش همکاران در شروع سال تحصیلی جدید جهت ارائه بهتر مطالب در فضای مجازی تحت عنوان کارگاه های آموزشی انجام گرفت و برنامه ریزی کامل و کلاس بندی ها قبل از شروع سال تحصیلی جهت کسب اطلاعات از میزان برخورداری اولیا از فضای مجازی مدنظر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی ناحیه پنج مدیر دبستان دخترانه قبه در گفتگو با کارشناس روابط عمومی ناحیه 5 عنوان کرد: مرحوم مغفور آقای محمود رضا قبه در تاریخ خرداد ماه ۱۳۴۴ دیده به جهان گشود و پس از پایان تحصیلات متوسطه و گذراندن خدمت سربازی به قصد ادامه تحصیل به آمریکا رفت. حدود دو ماه و نیم از اقامتش نگذاشته بود که در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۷۳در اثر سانحه تصادف دیده از جهان فرو بست. این مدرسه بنا به توصیه مادرشان برای حفظ یاد و خاطر ایشان در سال ۱۳۷۶ بنا شد.

وی در مورد فضای آموزشی و اقدامات انجام شده در مورد پروژه مهر و آمادگی برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 1401-1400 چنین گفت: دبستان دخترانه محمودرضا قبه با  ۱۴ کلاس در دوره اول و دوم ابتدایی فعالیت دارد. کلاس های این آموزشگاه مجهز به دیتاشو و سیستم هوشمند آموزشی می باشد .در سال گذشته به علت شیوع بیماری کرونا و جهت تسهیل بیشتردر امر آموزش  برای همکاران امکانات لازم تهیه شد و  تمام ظرفیت‌ها و امکانات آموزشگاه در خدمت همکاران بزرگوارقرار داده شد.

وی افزود : در سال تحصیلی پیش رو نیز خدمات عمرانی و آماده سازی مدرسه جهت استفاده از کلاس های حضوری در وضعیت زرد نیز مد نظر قرار گرفته و شرایط لازم فراهم گردیده از جمله شیرآلات روشویی همکاران و دانش آموزان به شیر های پدالی تبدیل شده، دستگاه ضدعفونی کننده جهت استفاده همکاران در کلاسها  قرار داده شده تا در روز های اعلام وضعیت زرد دانش آموزان بتوانند در محیطی امن و سالم به فعالیت آموزشی بپردازند. سال گذشته که مدارس به صورت مجازی فعالیت داشتند با توجه به اطلس آموزشی مدرسه و اطلاعات به دست آمده از اولیا  تعدادی گوشی هوشمند با کمک همکاران و انجمن اولیا خریداری و در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار گرفت.

صابری تصریح کرد :  تمام فعالیت های مدرسه در امر آموزش انجمن اولیا و مربیان، آموزش خانواده، طرح جابر، مجلات رشد و فوق برنامه های پرورشی همه به خوبی در فضای مجازی ارائه شد. آموزش همکاران در شروع سال تحصیلی جدید جهت ارائه بهتر مطالب در فضای مجازی تحت عنوان کارگاه های آموزشی انجام گرفت و برنامه ریزی کامل و کلاس بندی ها قبل از شروع سال تحصیلی جهت کسب اطلاعات از میزان برخورداری اولیا از فضای مجازی مدنظر است.

مدیر دبستان قبه درپایان اظهارداشت : از زحمات همه همکاران در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۵ ، همکاران انجمن و اولیای گرامی آموزشگاه که شرایط سختی را برای آموزش و پرورش دانش آموزان این آموزشگاه متحمل شدند کمال تقدیر و تشکر را دارم. به امید روزهای روشن و سربلندی فرزندان این مرز و بوم

به اشتراک بگذارید :