23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۰۸:۱۶:۴۱
کد مطلب:  1679565
دیدار اعضای گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان با معاون پژوهش دانشگاه آزاد

در این دیدار ظرفیت های همکاری آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان  و انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دو نهاد بررسی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،در این نشست،بهروز رجائی؛ رئیس گروه تحقیق و پژوهش گفت: توسعه ارتباطات بین سازمانی از اولویت های آموزش و پرورش استان است و در این خصوص، همکاری و گسترش روابط علمی و پژوهشی با دانشگاه ها بسیار مهم است.

بازرگان؛ معاون پژوهش دانشگاه آزاد زنجان نیز بر آمادگی هر چه بیشتر آن دانشگاه در اجرای طرح های پژوهشی حوزه تعلیم و تربیت تأکید کرد.

تمهید مقدمات انعقاد تفاهم نامه پژوهشی، استفاده از ظرفیت عظیم کتابخانه دانشگاه آزاد برای کلیه فرهنگیان و دانش آموزان، ارتباط مؤثر با مرکز رشد دانشگاه آزاد در رابطه با پژوهش های دانش آموزی و ارتقای کیفی جشنواره های علمی دانش آموزی، استفاده از ظرفیت های علمی و تجهیزاتی و آزمایشگاهی شیمی و زیست شناسی، تعامل مؤثر در طرح های پژوهشی و تأکید بر ارتقای کیفیت طرح های پژوهشی و همکاری با نیروهای مجرب دستگاه تعلیم و تربیت در کنار توانمندی های اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، از جمله ره آورد های این نشست بود.

به اشتراک بگذارید :