14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۰۸:۱۴:۰۲
کد مطلب:  1679559
برگزاری جشنواره ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور

جشنواره ورزشی دانش آموزان با نیاز های ویژه کشور به مناسبت هفته پارالمپیک به صورت غیرحضوری و در ده محور به میزبانی آموزش و پرورش استتثنایی شهر تهران برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، ایجاد تحرّک بدنی در بین دانش آموزان با نیازهای ویژه و توسعه و بهبود آمادگی جسمانی و حرکتی، در هر شرایطی، از اولویت های تربیت در سازمان آموزش و پرورش استثنایی است.

اکنون که شرایط حضور دانش آموزان جهت انجام فعالیت های جسمانی و بازی در مدرسه میسّر نیست، ایجاد بستری جهت استمرار فعالیت های ورزشی و تربیت بدنی در خانه، اهمیت بسیار زیادی دارد.

در همین راستا، سازمان آموزش و پرورش استثنایی با همکاری کمیته ملی پارالمپیک و اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران به عنوان میزبان، جشنواره ورزشی ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه را به صورت غیرحضوری و در 10 بخش شامل حلقه هولاهوپ، طناب زنی، دراز و نشست اصلاح­ شده، مهارت های تنیس روی میز، بازی ­های بومی محلی، عکاسی با موضوع ورزش، طراحی پوستر و لوگوی ورزشی، طراحی، گرافیک و نقاشی با موضوع ورزشی، گزارشگری مسابقات ورزشی رشته­ های ورزشی  و  مشبک لوگوی پارالمپیک برگزار می کنند.

برای آگاهی از شرایط، زمان و نحوه ارسال آثار اینجا کلیک کنید. 

    به اشتراک بگذارید :