15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۹:۱۶:۰۰
کد مطلب:  1679195
سرپرست وزارت آموزش و پرورش:
حفظ سلامت و ایمنی دانش آموزان و همکاران، اولویت اصلی آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونین گلستان اظهار داشت: در بازگشایی مدارس، حفظ سلامت و ایمنی دانش آموزان و همکاران بیش از هر مسأله ای در اولویت ما قرار دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، جلسه شورای معاونین  آموزش و پرورش استان، عصر پنجشنبه ۱۸شهریور۱۴۰۰، با حضور علیرضا کاظمی؛ سرپرست وزارت آموزش و پرورش، احسان گوهری راد؛ مدیرکل آموزش و پرورش، اعضای شورا و مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها (به صورت مجازی) پیرامون پروژه مهر و بازگشایی مدارس، در سالن فرهنگ، آموزش و پرورش گلستان، برگزار شد.
سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در این نشست با اشاره به "طراحی و تدوین الگوی بازگشایی مدارس " اظهار داشت: الگوهای متفاوتی برای آموزش حضوری دانش آموزان در سطح کشور طراحی شده است که هفته آینده به مدیران مدارس اعلام خواهد شد؛ 
وی افزود: اصول بازگشایی مدارس در هر منطقه، طراحی شده است که بزودی اعلام خواهد شد؛ در این الگوها، تصمیم نهایی در نحوه اجرا، بر عهده مدارس و شورای آموزش‌وپرورش شهرستان‌ها خواهند بود.
کاظمی در ادامه افزود: در بازگشایی حضوری مدارس، حفظ سلامت و ایمنی دانش آموزان و همکاران در اولویت آموزش و پرورش خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :