10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۶:۳۳:۲۶
کد مطلب:  1679123
معاون آموزش متوسطه اداره کل:
پروژه مهر، تبلور هنر و اندیشه مدیران و مسئولان در بازگشایی مدارس است/ بازدید میدانی از مدارس و ادارات ششگانه قطب سیستان

احمد بختیاری گفت: در راستای عملیاتی شدن اهداف پروژه مهر، تیم اعزامی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن حضور در ادارات و مدارس قطب سیستان، برنامه‌ها و اقدامات انجام گرفته را رصد و پایش نمود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل در گفت‌وگو با واحد رسانه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در بازه زمانی ۱۳ لغایت ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ تیم نظارتی بازدیدی اداره کل با حضور در شهرستان‌ها و مناطق ششگانه سیستان از نزدیک برنامه ها و فعالیتهای انجام گرفته و پیش بینی شده در پروژه مهر و بازگشایی مدارس را مورد ارزیابی قرار داد.
بختیاری افزود: پروژه مهر در حقیقت تبلور هنر و تدبیر مدیران و مسئولان در مسیر آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس است که همه دست اندرکاران با اتخاذ تدابیر لازم و برنامه‌ریزی صحیح باید بتوانند نقش آفرینی مثبت و تاثیرگذاری در این فرآیند داشته باشند.
وی گفت: آنچه در این بازدیدها و رصد برنامه‌ها مشاهده شد، عزم و اراده همگانی در سطوح و بخش‌های مختلف اداری و آموزشی در بین همکاران بود که به نحوی به دنبال زمینه سازی و تلاش در راستای رقم زدن شرایطی مساعد و مطلوب برای حضور دانش‌آموزان بودند.

به اشتراک بگذارید :