18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۵:۱۱:۳۸
کد مطلب:  1679087
سرپرست آموزش و پرورش لرستان ؛
راهبرد آموزش و پرورش ، بازگشایی تدریجی و ترکیبی مدارس با اولویت سلامت دانش آموزان است

نشست شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش لرستان با موضوع پروژه مهر برگزار شد .

سرپرست آموزش و پرورش استان با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید ، بر آمادگی مجموعه ی تعلیم و تربیت تاکید کرد و با بررسی گزارش های ارائه شده توسط اعضای ستاد پروژه مهر از اقدامات انجام گرفته ، موارد قابل پیگیری را در دستور کار قرار داد .

سیدعیسی سهرابی افزود ؛ استراتژی آموزش و پرورش 《با اولویت سلامت دانش آموزان》 بازگشایی حضوری مدارس به صورت تدریجی و ترکیبی است و سناریوهای مختلف آموزشی از طریق رسانه‌ها و آموزش و پرورش اطلاع رسانی خواهد شد .

 لازم به ذکر است ؛ در این نشست ، مواردی همچون گزارش وضعیت کمی و کیفی بازدیدها ، تقویت تیم نظارتی از خود شهرستان ها ( با تعریف ناظر استانی پروژه مهر و با ابلاغ استانی جهت پیگیری بیشتر ) ، تحلیل متناسب با برنامه ریزی ، اهتمام ویژه به ثبت نام پایه ها خصوصا اول ، هفتم و دهم ، جلب مشارکت‌های مردمی ، جذب کودکان بازمانده از تحصیل و جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان به ویژه دختران ، پیگیری سناریوهای مختلف آموزشی مدیران ، پیگیری مدارس در مکان هایی که زیرساخت مناسب ندارند ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان نیز ضمن ارائه گزارشی از واکسیناسیون دوز اول و دوم فرهنگیان در سطح استان اظهار داشت ؛ همکارانی که کارت واکسیناسیون دوز اول را دارند بایستی جهت دریافت دوز دوم مراجعه کنند .

تنظیم خبر ؛ لک

به اشتراک بگذارید :