13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۳:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1678989
به همت معاونت تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
کاروان مهر بانشاط به حرکت درآمد

توزیع تجهیزات ورزشی ۳۳ منطقه استان برای راه‌اندازی مراکز ورزشی از سوی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان انجام شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در هجدهمین روز شهریورماه ۱۴۰۰، توزیع تجهیزات ورزشی مدارس در آستانه سال تحصیلی جدید در قالب کاروان مهر بانشاط به همت معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان انجام شد.

آذر کیوان امیرپور معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار روابط‌عمومی در خصوص کاروان مهر بانشاط اظهار داشت: باتوجه‌به شرایطی که در خصوص شیوع ویروس کرونا طی سال گذشته در مجموعه آموزش‌وپرورش با آن مواجه بودیم و عدم تحرک دانش‌آموزان تصمیم گرفتیم برای راه‌اندازی مراکز ورزشی دانش‌آموزان، تجهیزات ورزشی موردنیاز خریداری و به مناطق استان ارسال کنیم.

وی افزود: هدف از ارسال این تجهیزات راه‌اندازی کلاس‌های درس تربیت‌بدنی است که دانش‌آموزان می‌توانند حتی خارج از زمان مدرسه نیز از این فضاهای استفاده کنند. ضمن اینکه این تجهیزات شامل میزهای تنیس‌روی‌میز، تاتمی و تشک‌های ژیمناستیک است.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان تاکید کرد: مکان این مراکز پیش‌بینی‌شده که طی هفته آینده مراکز راه‌اندازی می‌شوند و 33 منطقه آموزش‌وپرورش استان باتوجه‌به ظرفیت خود از یک تا سه فضا را برای این مراکز اختصاص داده‌اند.
 

به اشتراک بگذارید :