10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۲:۳۱:۴۳
کد مطلب:  1678937
برگزاری جلسه شورای پشتیبانی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیر کل آموزش وپرورش استان

جلسه شورای پشتیبانی، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیرکل آموزش وپرورش استان و دیگر اعضای شورا، در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، دکتر مرادی؛ معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار در این جلسه ضمن تبریک روز جهانی سوادآموزی و تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در حوزه سوادآموزی، اظهار داشت برای شناسایی بی سوادان جامعه هدف کمیته امداد، جهاد کشاورزی و تعاون رفاه و بهزیستی باید از ابزارهای انگیزشی استفاده کنند.

وی افزود عقد تفاهم نامه با اداره های جامعه هدف جزو کارهای ضروری معاونت سوادآموزی می باشد و به گسترش مراکز یادگیری محلی در شهرستان های ماهنشان و ایجرود تأکید کرد.

حسن مظفری؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز ضمن تبریک روز جهانی سوادآموزی و تقدیر تشکر از حمایت های معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی به کسب رتبه قابل تقدیر خیلی خوب معاونت سوادآموزی  اشاره کرد و ضمن تشکر از زحمات همکاران این موفقیت را محصول هماهنگی، تلاش های شبانه روزی و پیگیری های  صورت گرفته در سطح  استان قلمداد کرد.

علی حیاتی؛ معاون سوادآموزی استان نیز، با تبریک روز جهانی سوادآموزی ضمن ارائه­ گزارش از اقدامات صورت گرفته، همکاری در تبلیغ و ترویج سواد آموزی، ارائه بسته های تشویقی برای سوادآموزان توسط کلیه دستگاه ها، همکاری کارمندان دستگاه های مختلف و دانشجو معلمان و بازنشستگان در امر آموزش و شناسایی افراد بی سواد را از انتظارات حوزه سوادآموزی دانست.

در پایان جلسه اعضای شورای سوادآموزی استان نیز به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.  

به اشتراک بگذارید :