13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۲:۲۵:۳۱
کد مطلب:  1678875
معاون آموزش ابتدایی ‌اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
آموزش ‌مجازی دانش‌آموزان در مهرماه / آبان ماه آموزش ترکیبی ‌آغاز می‌شود

لیلاسادات ابطحی: ارائه آموزش‌ها و تدریس همکاران با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت مجازی در مهرماه شروع می‌شود و با بهتر شدن شرایط و مطابق تصمیم ستاد ملی کرونا در ادامه کار و از آبان ماه آموزش ترکیبی را برای دانش‌آموزان خواهیم داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از خبرگزاری ایمنا لیلاسادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی این ‌اداره کل در خصوص وضعیت بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: امسال اول مهرماه بازگشایی مدارس طی مراسم نمادین با حضور کادر مدارس انجام خواهد شد و ارائه آموزش‌ها و تدریس همکاران با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت مجازی در مهرماه شروع می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت فعلی استان مطابق تصمیم ستاد ملی کرونا و ابلاغ آن به آموزش و پرورش استان اصفهان به دلیل اینکه سلامت دانش آموزان را بر آموزش مقدم می‌دانیم برای سال تحصیلی جدید از اول مهرماه به صورت مجازی در خدمت خانواده‌ها و دانش آموزان خواهیم بود.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، تصریح کرد: ترجیح می‌دهیم با به کار بردن تمهیدات لازم و با حفظ سلامت دانش‌آموزان به آنها خدمت کرده و آموزش دهیم، بر همین اساس و با در نظر گرفتن تصمیم ستاد ملی کرونا بازگشایی مدارس از آبان ماه به صورت تدریجی، اقتضایی و ترکیبی می‌شود.

واکسیناسیون فرهنگیان گامی برای شروع سال تحصیلی ایمن
ابطحی تاکید کرد: با شیوع گسترده ویروس کرونا و خطر ابتلای دانش‌آموزان، در شرایط فعلی و مهرماه ارائه آموزش‌های حضوری و ترکیبی را نداریم، اما با بهتر شدن شرایط و مطابق تصمیم ستاد ملی کرونا در ادامه کار و از آبان ماه آموزش ترکیبی را برای دانش‌آموزان خواهیم داشت.

وی با تاکید بر روند واکسیناسیون معلمان برای مصون ماندن از ابتلاء به ویروس کرونا، تصریح کرد: در واقع واکسیناسیون فرهنگیان گامی برای شروع سال تحصیلی ایمن آنها بوده است، به همین دلیل در اصفهان این اقدام مهم انجام گرفت و همکاران فرهنگی در مراکز واکسیناسیون تعیین شده دو دوز واکسن را دریافت کردند، تعدادی هم که از برنامه واکسیناسیون جا مانده بودند، همچنان روند واکسیناسیون آنها برای ایمن سازی انجام می‌شود.
 

به اشتراک بگذارید :