10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۰:۵۳:۲۵
کد مطلب:  1678779
با هدف همفکری و هماهنگی برگزاری جشن عاطفه ها صورت پذیرفت
جلسه مشترک مجازی مدیران کل آموزش و پرورش و کمیته امداد حضرت امام (ره) با مدیران شهرستان ها و مناطق این دو نهاد

حمیدرضا رخشانی و مهدی عبادی در نشست مشترک مجازی با مدیران آموزش و پرورش و کمیته از حضرت امام (ره) شهرستانها و مناطق در راستای برگزاری جشن عاطفه ها در آستانه شروع سال تحصیلی جدید به همفکری و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رخشانی در این نشست اظهار داشت :جشن عاطفه ها نماد مهرورزی، نوع دوستی و مهربانی هاست و همه افراد مشارکت جو و فعال در این عرصه در حقیقت معامله‌ای با خدای خود دارند.
وی افزود:شور وشعف وحال خوشی که در افرادبرای حضوردراین اقدام خداپسندانه ایجاد می‌شود یقینا از اعماق وجود و باطن آنان است و در همه مراحل و مقاطع زندگی فردی و اجتماعی آنان موثر و ماندگار خواهد بود.
رخشانی ادامه داد: در فضای بوجود آمده در پی شیوع  بیماری کرونا نقش و اهمیت و فلسفه برگزاری جشن عاطفه ها بیش از پیش نمایان می شود و ضرورت دارد در سایه تعامل و همفکری هر دو مجموعه آموزش و پرورش و کمیته امداد حضرت امام (ره)با مدیریت هرچه بیشتر به این مهم پرداخته شود. 
مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی و بکارگیری بسترهای گوناگون برای تحقق این برنامه با محوریت حوزه پرورشی و فرهنگی و سازمان دانش آموزی دنبال خواهد شد و عواید حاصل از آن برای دانش‌آموزان همان مدرسه و همان شهرستان و منطقه تدبیر شود.
 مدیرکل کمیته امداد حضرت امام(ره)  نیز در این جلسه ضمن قدردانی از همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در برگزاری جشن عاطفه های سال قبل،گفت: خوشبختانه دو دستگاه آموزش و پرورش و کمیته امداد امام (ره)برنامه ها و فعالیت های مشترکی را در طی سال تحصیلی در حال انجام دارند که نتایج پربار و موثری را برای دانش آموزان بصورت عمومی و بویژه افراد تحت پوشش این نهاد در بر دارد.
 عبادی افزود: در سال قبل بالغ بر ۵۸ میلیارد تومان از عواید برگزاری جشن عاطفه ها در بین دانش آموزان شهرستان ها و مناطق به فراخور برنامه‌ریزی صورت گرفته توزیع گردیده است.
وی اظهار امیدواری کرد در ایام پیش رو و در آستانه بازگشایی مدارس نیز مانند سنوات گذشته در اجرای این برنامه و عملیاتی شدن آن با مشارکت حداکثری همه خیرین نیک اندیش و همه افرادی که تمکن مالی دارند بویژه در حوزه والدین و دانش‌آموزان توفیق داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :