10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۰۹:۵۱:۲۳
کد مطلب:  1678647
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان:
آغاز توزیع کتب درسی از 20 شهریور ماه/ نام نویسی 90 درصد دانش آموزان برای دریافت کتب درسی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تاکنون ۹۰ درصد دانش آموزان هرمزگانی برای دریافت کتاب‌های درسی نام نویسی کرده اند که کار توزیع کتب درسی انها از 20 شهریور ماه آغاز می شود.

غلامرضا سالاری میری گفت: تاکنون ۹۰ درصد دانش آموزان هرمزگانی برای دریافت کتاب‌های درسی نام نویسی کرده اند و 10درصد باقی مانده هم در پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم هستند.

وی افزود: توزیع کتب درسی از مناطق به مدارس استان نیز از ۲۰ شهریور آغاز می‌شود و دانش آموزان اول مهر کتاب‌های خود را دریافت می‌کنند.

به گفته سالاری میری، ۹۵ درصد کتاب‌های درسی دانش آموزان به استان رسیده و بقیه کتاب‌ها که مربوط به مقطع کار و دانش و فنی و حرفه‌ای است، به زودی ارسال می‌شود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: دانش آموزانی که تاکنون موفق به ثبت سفارش نشده اند تا ۲۵ شهریور مهلت دارند به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir مراجعه کنند.

سالاری میری بیان داشت:  تاکنون ۹۵ درصد از کتاب‌های مقطع ابتدایی، ۹۰ درصد از متوسطه اول و ۸۰ درصد از کتاب‌های مقطع متوسطه دوم به سراسر استان فرستاده شده است.

 این مسئول خاطر نشان ساخت: در سال تحصیلی جدید 400 هزار دانش آموز استان مشغول به تحصیل می‌شوند و ثبت نام دانش آموزان تا نیمه شهریورماه ادامه دارد

به اشتراک بگذارید :