24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۰۸:۵۷:۱۲
کد مطلب:  ddusri3B
دبیراستانی اجلاسیه روسای آموزش و پرورش فارس خبرداد:
تشریح برنامه های روسای آموزش و پرورش سراسر فارس در اجلاسیه روسای کشور در تهران

دبیراستانی اجلاسیه روسای آموزش و پرورش فارس از حضور فعال روسای آموزش و پرورش سراسر فارس در اجلاسیه روسای آموزش و پرورش کشور در تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،نصرالله کیانی در جلسه هماهنگی سی وسومین دوره اجلاسیه روسای آموزش و پرورش سراسر کشور، در جمع روسای آموزش و پرورش سراسر فارس در تهران گفت:این اجلاسیه به مدت سه روز در تهران برگزار خواهد شد.

کیانی گفت:در مراسم افتتاحیه این اجلاسیه معاون اول رییس جمهور به نیابت از رییس جمهور که در سفر خارج از کشور هستند حضور و سخنرانی خواهد نمود.

دبیراستانی اجلاسیه روسای آموزش و پرورش فارس گفت:در این اجلاسیه رییس مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز حضور و سخنرانی خواهند نمود.

کیانی همچنین گفت:کارگروه های تخصصی که در طول سال در استانهای مختلف تشکیل شدند نیز ،گزارش کار و مصوبات خود را ارائه خواهند کرد.

دبیراستانی اجلاسیه روسای آموزش و پرورش فارس گفت:امسال میزگردی نیز با حضور وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسوولین و نخبگان، در حضور روسای آموزش و پرورش تشکیل خواهد شد.

کیانی همچنین از تشکیل کارگروههای مختلف کارشناسی ،با حضور مسوولین وزارت آموزش و پرورش خبرداد و گفت:تمامی روسای استان فارس تقسیم بندی شده اند و در این کارگروهها حضور فعال خواهند داشت.

بازدید از مرقد مطهر حضرت امام (ره) و تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی، از برنامه های جانبی اجلاسیه روسای آموزش و پرورش می باشد.

به اشتراک بگذارید :