13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1677319
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در جلسه ستاد ثبت نام:
85 درصد دانش آموزان بدو ورود هرمزگان مورد سنجش قرار گرفتند/ 96 بازدید استانی از روند ثبت نام

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بیش از 33 هزار و 200 دانش آموز بدو ورود به دبستان استان مورد سنجش قرار گرفتند که حدود 85 درصد دانش آموزان مورد هدف را شامل می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ایرج بیت اللهی در جلسه ستاد ثبت نام آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار داشت: در راستای پیگیری و اجرای مطلوب ثبت نام دانش آموزان، تا کنون بیش از 96 بازدید استانی از روند ثبت نام در مناطق 22 گانه آموزش و پرورش استان صورت گرفته است.

وی گفت: پیش بینی می شود در سال جاری قریب به 40 هزار دانش آموز بدو ورود به دبستان مورد سنجش قرار گیرند که تا کنون 33 هزار و 200 دانش آموز بدو ورود به دبستان سنجش شده اند و بیش از سه هزار و 200 دانش آموز دیگر نوبت دهی شده اند.

به گفته بیت اللهی، میزان ثبت نام دانش آموزان استان هرمزگان از میانگین کشوری بالاتر است و به علت مشکلات سامانه پادا و سیدا، آمارگیری دقیق میزان ثبت نام در حال حاظر مقدور نمی باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت:از آنجایی که سیاست بر آموزش های حضوری با تأکید بر انجام زیر ساخت های بهداشتی است، مدارس کم جمعیت اختیار برگزاری آموزشهای حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند و  آموزش دیگر مدارس نیز به صورت تدریجی به سمت حضوری یا ترکیبی از حضوری و مجازی خواهد شدولی برای بازگشائی، تابع دستورات ستاد ملی کرونا هستیم.

بیت اللهی، فراهم شدن زیر ساخت های بهداشتی برای یادگیری حضوری را مهم برشمرد و گفت: واکسیناسیون فرهنگیان، دانش آموزان، رانندگان سرویس مدارس و والدین و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی از الزامات برگزاری کلاس ها به صورت حضوری می باشد.

به اشتراک بگذارید :