23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۰۹:۲۹:۲۵
کد مطلب:  1677275
علی حیاتی؛ معاون سواد آموزی استان:
در حوزه سواد آموزی می توان با رویکرد ها و روش های جدید، مقوله آموزش را به فرصت مجدد برای ارتقاء آگاهی های اجتماعی تبدیل کرد

جلسه هم اندیشی روسای ادارات و کارشناسان سواد آموزی استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، معاون سواد آموزی اداره کل و روسای ادارات و کارشناسان سواد آموزی مناطق و نواحی 14 گانه استان در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان، علی حیاتی؛ معاون سواد آموزی استان ضمن تقدیر از همکاران و خوش آمد گویی به کارشناسان جدید که به این حوزه پیوسته اند، اظهار داشت: در حوزه سواد آموزی می توان با رویکرد ها و روش های جدید، مقوله آموزش را به فرصت مجدد برای ارتقاء آگاهی های اجتماعی تبدیل کرد. بی سوادی یک آسیب اجتماعی است و برای ریشه کنی آن، همه نهادهای اجتماعی باید با آموزش و پرورش همراهی و همکاری نمایند.

وی افزود؛ خدمت در مسیر تعلیم و تربیت توفیق الهی است و این توفیق در عرصه سوادآموزی مضاعف است. وی همچنین اظهار داشت: یکی از اهداف مهم سند تحول بنیادین ایجاد عدالت آموزشی است. سواد آموزی به عنوان ایجاد فرصت مجدد آموزشی یکی از بهترین مصادیق ایجاد عدالت آموزی می باشد. شرایط کنونی، فرصت احیا توانمندی ها و ابتکارات نو در حوزه آموزش را برای مجموعه همکاران حوزه سواد آموزی مهیا کرده است؛ برای برون رفت از بی سواد.

به اشتراک بگذارید :