18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۰۹:۳۰:۵۰
کد مطلب:  1677271
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان:
ارتقاء سواد رسانه ای والدین از برنامه های مهم آموزش و پرورش هرمزگان در سال ۱۴۰۰ است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان از برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی بمنظور ارتقاء سواد رسانه ای والدین دانش آموزان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، حوریه حاجی زاده در جلسه مشترک با رؤسای ادارات فناوری اطلاعات و انجمن و اولیا ء اداره کل اظهار کرد : با توجه به شیوع بیماری کرونا و آموزش مجازی دانش آموزان بازنگری و تلاش در جهت ارتقاء سواد رسانه ای اولیای دانش اموزان  و کسب مهارت های لازم در این زمینه از برنامه های اجرایی بسیار ضروری در آموزش و پرورش است .
وی گفت : با هماهنگیهای بعمل آمده و استفاده از ظرفیت فناوری و اطلاعات یک ابر کانال ویژه آموزش اولیاء ایجاد می گردد و همه والدین دانش اموزان در این کانال عضو خواهند شد و از  آموزش ها ی لازم بهره مند می شوند .
حاجی زاده ادامه داد  : با برنامه ریزیها و آسیب شناسی های بعمل آمده آموزش والدین در دو بخش 1- آموزش روانشناختی و آسیب های فضای مجازی  2- آموزش نحوه کارکردن و بهره وری از شبکه های مجازی و نرم افزارهای آموزشی مرتبط صورت می گیرد .
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت : آموزش ها بصورت مجازی و با استفاده از دانش روز اساتید ، مدرسین و مشاورین برجسته استانی بصورت زنده ، کلیپ های آموزشی کوتاه مدت ، تراکت و برنامه های صدا و سیمای استانی صورت می گردد.
این مسئول در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت : امید است بتوانیم با استفاده از کلیه ظرفیت های درون و برون سازمانی در تحقق این هدف موفق باشیم .

به اشتراک بگذارید :