23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۰۹:۲۱:۱۵
کد مطلب:  1677245
حسن مظفری؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان:
سطح سواد استان در زمان حاضر نسبت به سالهای گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار است

به مناسبت روز جهانی سواد آموزی ، جلسه روسای ادارات و کارشناسان سواد آموزی استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، معاون سواد آموزی اداره کل و روسای ادارات و کارشناسان سواد آموزی مناطق و نواحی 14 گانه استان در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن تبریک روز سواد آموزی، اظهار داشت: امروزه باید نگاه ویژه تری به مقوله سواد داشته باشیم. سواد آموزی تکلیفی است که حضرت امام بر اساس استنباط و استدلال مقرر کرده، همواره نیاز انسان امروزی در یک جهان با این وضعیت موجود به نحوی است که یادگیری و سواد از اولویت های آن به شمار می رود. مظفری  با اشاره بر این که تعلیم و تربیت یک کار کیفی است گفت: سطح سواد استان در زمان حاضر نسبت به سالهای گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار است.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر ویژه از زحمات تمامی همکاران در حوزه سواد آموزی استان جهت کسب رتبه خیلی خوب و قابل تقدیردر ارزیابی کشوری بیان داشت: کیفیت حد مطلق ندارد و همواره می توان آن را ارتقاء داد. سپس با اهداء لوح سپاس از پیشکسوت سواد آموزی جناب آقای یوسف شاهعلی رئیس سابق اداره سواد آموزی ناحیه یک زنجان که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند،  قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید :