24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۰۷:۴۴:۴۳
کد مطلب:  cFwUb4IT
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس تاکید کرد:
فعالیت های عمرانی آموزش و پرورش ، بستر ساز امر آموزش است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس گفت: هر تلاشی در آموزش و پرورش رویکرد آموزشی و پرورشی دارد و فعالیت های عمرانی نیز زمینه لازم را برای بهبود کیفیت آموزشی فراهم می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، غلامعلی حق شناس ،در همایش روسای ادارات  آموزش و پرورش سراسر فارس  گفت: وظیفه همه  ما جلب رضایت مردم و همکاران فرهنگی می باشد و باید با اقدام مناسب خود ، نسبت به ایجاد انگیزه و امید به آینده کشور در جامعه تلاش کنیم.

حق شناس گفت: همه فعالیت های آموزش و پرورش در راستای امر آموزش است و خروجی همه آنها به توسعه آموزش و پرورش منتهی می شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی  آموزش و پرورش فارس گفت: هر تلاشی در آموزش و پرورش رویکرد آموزشی و پرورشی دارد  وفعالیت های عمرانی نیز زمینه لازم را برای  بهبود کیفیت آموزشی  را  فراهم می نماید و در حقیقت زیر ساخت آموزش ،  فعالیت های عمرانی  است.

وی  با اشاره به اجرای برخی از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش فارس گفت:با توجه به کاهش اعتبارات  آموزش و پرورش ، با همت همه  همکاران ،در آمد اختصاصی آموزش و پرورش فارس از سال 91 ، با رشد 7 برابری رسیده  که در راستای توسعه و بهبود کیفیت آموزش استفاده می شود.

حق شناس  با بیان اینکه " برخی از  مشکلات آموزش و پرورش  ناشی از تمرکز گرایی است  که وزارت متبوع برای رفع آن تلاش می کند" افزود : در سال جاری آموزش و پرورش فارس در دو زمینه امور مالی و همچنین ساماندهی نیروی انسانی ، دارای اختیارات  اجرایی است  و می تواند در راستای سیاست های وزارتخانه و مستقل از آن اقدام نماید.

وی افزود : بر همین اساس ،با عملکرد مناسب  در ساماندهی نیروی انسانی و توزیع مناسب نیرو  ،می توانیم در امور مالی  صرفه جویی کرده و از این امکان ،در راستای توسعه  فعالیت های آموزشی و پرورشی بهره بگیریم.

به اشتراک بگذارید :