27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۰۷:۳۰:۵۸
کد مطلب:  fRFEhTGG
وزیر آموزش و پرورش در پيامي به مناسبت روز خبرنگار :
اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم از ملزومات دستیابی به توسعه پایدار است

وزیر آموزش و پرورش در پيامي به مناسبت روز خبرنگارگفت: اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم یکی از ملزومات تردیدناپذیر حرکت در مسیر انسجام اجتماعی و دستیابی به توسعه پایدار است

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، متن كامل پيام علی اصغر فانی به مناسبت روز خبرنگار به شرح زير است:

در دنیای پیچیده امروز که تحت سیطره فناوری‌های نوین ارتباطی است اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم یکی از ملزومات تردیدناپذیر حرکت در مسیر انسجام اجتماعی و دستیابی به توسعه پایدار است.

تلاشگران این حوزه به عنوان وجدان‌های بیدار جامعه با اطلاع‌رسانی به موقع و صحیح، بسرسازان صدیق سپهر آگاهی بخشی و نقش‌آفرینان حقیقی عرصه‌ی گسترش مشارکت عمومی مردم هستند.

خبرنگارانی که با ابتنا برپاسداشت منافع ملی، دل در تحقق تعالی و پیشرفت ایران عزیز بسته و با عشق به مردم، ضمن اطلاع‌رسانی دقیق از رویدادها و معرفی ظرفیت‌ها و توفیقات کشور در عرصه‌های مختلف، به بیان کاستی‌ها می‌پردازند و به عنوان مشاورانی دلسوز و ناصحانی مشفق برای مسئولان انجام وظیفه می‌کنند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تلاشگران عرصه دانایی، یاد و خاطره خبرنگار شهید صارمی را گرامی می‌دارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون اصحاب رسانه در انجام رسالت خطیر دید‌بانی از هویت ملی و حقوق اجتماعی مردم را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

 

به اشتراک بگذارید :