23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۱۴:۴۴:۰۷
کد مطلب:  1676563
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش فارس انجام شد:
افتتاح مهمانسرای خیرساز آموزش و پرورش اوز

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: پروژه مهر نماد تحول در مدیریت است که هدف آن کیفیت بخشی به فرآیند آموزشی و پرورشی و ایجاد انگیزه در دانش آموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در سفر به شهرستان اوز در جمع مسئولین آموزش و پرورش این شهرستان گفت: از اردیبهشت ماه امسال با تشکیل کارگروه های تخصصی تمام تلاشمان را کرده ایم تا پروژه مهر سال جاری را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس اجرای دقیق و کامل پروژه مهر را از اولویت های مهم آموزش و پرورش دانست و وظیفه امانت داری در مسئولیت های نظام آموزش و پرورش را به مراتب سنگین تر از دیگر مسئولیت ها خواند.

اسماعیلی گفت: شبکه شاد دستاورد بزرگی در دوران کرونا بود که از این ظرفیت عظیم باید در سال تحصیلی جاری نیز بهره بگیریم.

در ابتدای این جلسه محمد رضا رضایی  مدیر آموزش و پرورش شهرستان اوز گزارشی از برنامه ها و فعالیت های انجام شده و چالش های پیش روی این آموزش و پرورش اشاره کرد.

مسایل و مشکلات  مربوط به کمبود نیروی، واکسیناسیون دانش آموزان، تهیه اماکانات و تجهیزات برای مدارس از جمله مواردی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.ماادزتسصکیبتسن

گفتنی است در این سفر مهمانسرای خیرساز  آموزش و پرورش شهرستان اوز با زیربنای یکصد متر مربع و اعتبار 250 میلیون تومان که توسط شیخ عبدالقادر فقیهی ساخته شده بود با حضور مدیر کل آموزش و پرورش فارس به  بهره برداری رسید.

به اشتراک بگذارید :