13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۱۲:۱۶:۰۷
کد مطلب:  1676169
بازدید معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان از روند اجرا و عملیاتی شدن مصوبات پروژه مهر ۱۴۰۰ آموزش و پرورش شهرستان کاشان

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از روند اقدامات انجام شده پروژه مهر ۱۴۰۰ در شهرستان کاشان بازدید کرد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشان؛ نسرین باباپور ، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و نماینده مدیرکل در قطب شمال استان با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشان به بررسی اقدامات صورت گرفته جهت بازگشایی مدارس و تببین برنامه های اجرایی و ارزیابی فعالیت های سواد آموزی در این شهرستان پرداخت.

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشان، معاونین و کارشناس مسئولان به بررسی و تجزیه و تحلیل شرایط بازگشائی مدارس پرداختند.

در پایان این جلسه معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات فرهنگیان در آموزش و پرورش شهرستان کاشان ابراز امیدواری کرد که با تلاش و پیگیری و مساعدت مسئولین سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ سالی توام با سلامتی و موفقیت برای همه دانش آموزان و فرهنگیان باشد.

به اشتراک بگذارید :