18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۱۰:۳۷:۱۷
کد مطلب:  1675989
قابل توجه مشمولان قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

بر اساس اعلام مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان گیلان مشمولان قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس ، آموزشیاران نهضت سوادآموزی و ... می توانند برای تعیین محل خدمت خود در سال تحصیلی 1401 – 1400 از روز چهارشنبه 17 تا 19 شهریور به نشانی: https://sanjesh.giledu.ir مراجعه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، به اطلاع کلیه مشمولین قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی ... استان گیلان می رساند: با رعایت موارد شرح ذیل جهت تعیین محل خدمت خود در سال تحصیلی 1401-1400 از روز چهارشنبه مورخ 1400/06/17 لغایت روز جمعه مورخ  1400/06/19  به آدرس الکترونیکی https://sanjesh.giledu.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ساماندهی الکترونیکی اقدام نمایند.

1- مبنای جدول نیاز مناطق بر اساس کمبود ایجاد شده طبق مفاد عقد قرارداد ساماندهی نیروی انسانی در سال تحصیلی 1401-1400 می باشد.

2- تعیین محل خدمت مشمولین، به ترتیب امتیازات فضلی که بر اساس آن به دوره های مهارت آموزی معرفی شده اند، صورت می پذیرد.

3- امتیازات و سهمیه های قانونی ایثارگران و معلولین در تمامی رشته های شغلی، طبق قوانین اعمال گردیده است.

4- مشمولین مورد نیاز استان (اسامی مشمولین مورد نیاز در سامانه مذکور بارگذاری شده است) باید پس از ورود به سامانه مذکور، نسبت به انتخاب اولویت های محل خدمت مورد تقاضای خود (بر اساس جدول اعلام نیاز)  اقدام نمایند.

5- هر فرد می تواند بر مبنای دوره های مهارت آموزی معرفی شده به دانشگاه فرهنگیان، حداقل یک انتخاب و حداکثر بر اساس تعداد مناطق مورد نیاز، نسبت به انتخاب اولویت های محل خدمت اقدام نماید.

6- مشمولینی که به هر دلیلی امکان ورود به سامانه برایشان مقدور نمی باشد، در اسرع وقت مراتب را به اطلاع مسئول امور اداری محل تشکیل پرونده خود برسانند و مسئولین امور اداری موظفند بلافاصله اطلاعات این دسته از افراد را به کارشناسی استخدام این اداره کل اعلام نمایند.

7- مشمولینی که اسامی آنان جهت ساماندهی قرار نگرفته است، در صورت تمایل می توانند با ارائه درخواست در سایر استان ها به کارگیری شوند (موضوع بند 19 بخشنامه شماره 140/273 مورخ 1400/06/11 وزارت متبوع). فلذا این افراد حداکثر تا روز یک شنبه مورخ 1400/06/21 با ارائه درخواست و مشخص نمودن استان مورد تقاضا، به کارشناسی استخدام این اداره کل مراجعه نمایند. در خصوص به کارگیری مابقی افراد در سال تحصیلی آتی، تصمیم گیری خواهد شد.

8- به استناد بند 19 بخشنامه شماره 140/273 مورخ 1400/06/11 وزارت متبوع، استخدام افراد مشمول، منوط به قبولی در دوره های مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان می باشد.

9- پس از اتمام مهلت قانونی ثبت نام، پردازش محل های خدمت به صورت سیستمی (بر اساس امتیاز و اولویت های انتخاب افراد) انجام می شود و نتایج نهایی به اطلاع کلیه مشمولین رسانده خواهد شد.

10- تأکید می گردد مشمولین قانون مذکور جهت اطلاع از جزئیات تعیین محل خدمت، فایل راهنمای پیوستی را به صورت دقیق، مطالعه و با آگاهی کامل نسبت به انتخاب اولویت های مورد نظر اقدام نمایند.

11-  عدم شرکت درساماندهی وتعیین محل خدمت توسط افراد ذی نفع به منزله انصراف در این مرحله تلقی می گردد.

به اشتراک بگذارید :