24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۰۹:۲۳:۰۷
کد مطلب:  1675795
درمدیریت آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان انجام شد؛
رونمایی از کتاب دانش آموز نویسنده دبستان انقلاب فلاورجان

با حضور مدیرآموزش و پرورش فلاورجان از جلد دوم کتاب ملینا مهرابی دانش آموز نویسنده پایه اول دبستان انقلاب رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش فلاورجان،باحضور حسینعلی امینی مدیرآموزش و پرورش فلاورجان،اعظم کریمی معاون آموزش ابتدایی،رمضان رحیمی معاون پرورشی،فریبا جلالی مدیر دبستان و اولیاء دانش آموز،مراسم رونمایی از جلد دوم کتاب ملینا مهرابی با عنوان آتوسا،آروشا،آزیتا برگزارشد.

حسینعلی امینی در این مراسم اظهارداشت: با وجود کلاسهای مجازی و نبود کلاس حضوری حرکت بسیار مهمی انجام شده است و ملینا مهرابی توانسته است با تلاش و پشتکار و همراهی والدین و معلم خود به این مهم دست پیدا کند.

مدیرآموزش و پرورش فلاورجان تصریح کرد: دانش آموزان استعدادهای نهفته ای هستند که باید شکوفا شود و اگر ارتباط و تعامل خانواده و مدرسه بیش از پیش شود می تواند اتفاقات خوبی را برای دانش آموزان مستعد رقم بزند.

همچنین ملینا مهرابی در گفتگو با کارشناس روابط عمومی این موفقیت را حاصل تلاش خود و حمایتهای پدر ومادر و همچنین معلم خود دانست و ابراز امیدواری کرد بازهم بتواند با تلاش و پشتکار و حمایتهای پدر و مادر کتابهای بیشتری را جهت استفاده دانش آموزان به چاپ برساند.

به اشتراک بگذارید :