9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۷:۱۱:۱۴
کد مطلب:  1675197
جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزارشد

جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان پیش از ظهر امروز با حضور اعضا در سالن جلسات اداره کل برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه در یازدهمین جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان که با حضور اعضاء در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، گفت: با توجه به شرایط کرونا در مهر 1400 نسبت به بازگشایی مدارس اقداماتی صورت می گیرد و قطعاً همانند سال گذشته شرایط عادی نبوده و حضور دانش‌آموزان با محدودیت‌‌هایی همراه است البته باید توجه داشت که تعطیلی مدارس آسیب‌های متعددی دارد و بازگشایی مدارس حتی به صورت محدود و مقطعی بخشی از مشکلات و آسیب‌ها را کم می‌کند.

وی افزود: شیوه‌های بازگشایی مدارس به صورت ترکیبی ( مجازی و حضوری ) چه به صورت ملی و بومی استانی طراحی می‌گردد تا یادگیری آموزش برای دانش آموزان در سال جدید تحصیلی به خوبی و با کیفیت انجام پذیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا را لازم‌الاجرا دانست و یادآور شد: آموزش و پرورش استان برای هر سه سناریو یعنی آموزش حضوری، مجازی و تلفیقی آمادگی کامل را دارد و در این خصوص تایع تصمیمات ستاد کرونا است.

یزدان پناه بر انجام تمام زیر ساخت، جهت تولید محتوا و استفاده از ظرفیت مدرسه تلویزیونی ایرانی استانی تاکید کرد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان اظهار کرد: اطلاع رسانی دقیق از زمان بازگشایی مدارس و همراهی افکار عمومی در اولویت قرار دارد که همکاری صدا و سیما و سایر رسانه ها در این امر نقش به سزایی دارد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :