14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۵:۳۷
کد مطلب:  1674959
زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات قبول شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان در سال 1400 سهمیه استان آذربایجان شرقی اعلام شد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان زمان و مکان مراجعه قبول شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 سهمیه استان آذربایجان شرقی جهت ارائه مدارک و مستندات و معاینه پزشکی را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عطائی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:

با عنایت به اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و  پیرو اطلاعیه مورخ 1400/06/02 سازمان مذکور، زمان و مکان ارائه مدارک و انجام معاینه پزشکی پذیرفته شدگان آزمون مذکور به شرح ذیل اعلام می گردد:

آقایان: روز پنج شنبه مورخ 1400/06/18 از ساعت 8 صبح تا ساعت 9/30 صبح در محلتبریز – خیابان امام خمینی(ره) بالاتر از چهارراه بهشتی (منصور سابق)- دبیرستان نمونه دولتی آیت الله طالقانی به شماره  33342606-041

خانمها: روز پنج شنبه مورخ 1400/06/18 از ساعت 9 صبح تا ساعت 12 ظهر  در محلتبریز – خیابان امام خمینی(ره) بالاتر از چهارراه بهشتی (منصور سابق)- دبیرستان نمونه دولتی آیت الله طالقانی به شماره  33342606-041

پذیرفته شدگان موظف هستند برابر جدول زمانبندی اعلام شده با در دست داشتن مدارک لازم به مکان اعلام شده مراجعه و نسبت طی مراحل اداری شامل بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی اقدام نمایند.

مدارک این مرحله به شرح ذیل به ترتیب از ردیف اول تا دهم به همراه یک عدد پوشه روغنی آبی (آقایان) و یک عدد پوشه روغنی زرد (خانم ها) به کمیته بررسی مدارک تحویل گردد :

1- کارنامه قبولی چاپ شده از سایت سازمان سنجش 

2- چهار قطعه عکس 3*4 تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.

3- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

4- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.

5- اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن. (یادآوری: داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و کپی مدرک تحصیلی لیسانس خود را نیز بایستی ارایه نمایند .)

6- اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)

7- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران.

8- ارائه مدارک مربوط به امتیاز حافظان قرآن ( با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی.)

9- ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی.(مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون)

الف) شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان شغل محل مورد تقاضا ( با توجه به آخرین تغییرات در تقسیمات کشوری) یکی باشد.

ب) حداقل ده سال سکونت با ارائه مدارک معتبر:

 *- ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم پیوستی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا

*- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه با عنوان تمام یا قسمتی از سابقه 10 سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا

10-  اصل فیش یا رسید واریزی به مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال / 250000 ریال از بابت معاینات پزشکی  به شماره حساب 36967405 بانک مهرایران شعبه غیاث بنام صندوق تعاون اداره کل ( شماره شبا  ir420600200501103696740005)

تذکرات مهم :

1- پس از اتمام بررسی مدارک و مستندات، چنانچه داوطلب به تشخیص کارگروه بررسی مدارک و مستندات، واجد کلیه شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره در سایت سازمان سنجش قرارگرفت، به مرحله معاینه پزشکی معرفی می گردد.

2- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بلااثر می شود.

3- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک و معاینه پزشکی اقدام نماید به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

4- برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، با تایید پزشک معتمد آموزش و پرورش با ملاک ها و معیارهای زیر مورد سنجش قرار می گیرد:

1-4 توانایی و مهارت گفتاری: توانایی رعایت مخارج تمام حروف و ادای کلمات و عبارات به طور کامل و صحیح و نداشتن لکنت زبان به هر میزان.

2-4 قدرت بینایی: داشتن دید 10 / 10 در یک چشم، پس از اصلاح با عینک و داشتن دید 10+10/ 16 در دو چشم، پس از اصلاح با عینک

  • نداشتن هر نوع نقص میدان بینایی در یک یا هر دو چشم
  • نداشتن دور بینی غیر قابل درمان و نیستاگموس شدید هر دو چشم
  • نداشتن ضایعات وسیع، شدید و غیردرمان در هر دو قرنیه
  • کور رنگی (برای رشته های آموزش ابتدای و رشته هنر و رشته هایی که شناخت رنگ و طیف نوری در آنها ضروری می باشد، ممنوع بوده و در بقیه رشته ها بلامانع است)
  • عدم وجود نابینایی در یک چشم

3-4 قدرت شنوایی: کمی شنوایی متقاضی نباید بیش از 40 دسی بل باشد. داوطلب باید صدای نجوا را از فاصله 6 متری به خوبی بشنود.

4-4 علاوه بر موارد بالا، به تشخیص پزشک معتمدآموزش و پرورش، داوطلب باید فاقد هر نوع بیماری شناخته شده مؤثر در انجام وظایف معلمی یا وضعیت ناسالم جسمی دیگر باشد.

5- معرفی شدگانی که مبتلا به کوید 19 در حالت قرنطینه و یا بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت بررسی اسناد و مدارک داوطلبان به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده مدارک لازم را توسط خود، ولی و یا نماینده قانونی ارائه نمایند. اداره کل نسبت به بررسی مدارک ارائه شده اقدام و در صورت واجد شرایط بودن، داوطلب موظف است حداکثر تا مورخه 1400/07/19 نسبت به طی مرحله معاینه پزشکی اقدام نماید.

6- انجام تمامی مراحل فوق، با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت بیماری کرونا و فاصله گذاری اجتماعی که به مرکز مجری ابلاغ شده، صورت خواهد گرفت. به متقاضیان توصیه می‌شود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده، خودکار شخصی و زدن ماسک ، فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی در تمامی مراحل به طور کامل و به دقت رعایت نمایند. ضمنا حدالامکان از مراجعه همراه به مرکز مجری اجتناب گردد.

7- با توجه به دستورالعمل فاصله گذاری اجتماعی والزامات سلامت، ضروری است هریک ازداوطلبان با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir  نسبت به تکمیل اطلاعات سلامت خود اقدام وپرینت فرم گواهی سلامت خود را به رابط بهداشت در مرکز مجری تحویل نمایند.

دریافت فرم استشهاد محلی برای داوطلبان بومی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :