21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۲:۳۵:۲۸
کد مطلب:  1674883
جلسه ستاد شاهد استان آذربایجان شرقی برگزار شد

با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی جلسه ی ستاد شاهد در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این جلسه گفت: همه ایام متعلق به ایثارگران و شهداست چرا که امنیت و آرامش کنونی ایران اسلامی مدیون این رشادت ها است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه دغدغه ستاد شاهد استان موفقیت فرزندان ایثارگران، یادگاران دوران دفاع مقدس است، تاکید کرد: رویکرد حمایتی همچون سال های دیگر در اولویت برنامه ها می باشد.

وی اظهار داشت: راهی که ایثارگران با نثار جان خود باز کرده اند کاری بزرگ بوده و با هیچ معیاری قابل سنجش نیست.

عباس پورحسن نیز در این جلسه طبق آماری اعلام کرد: حدود 24 هزار جانباز دوران انقلاب و دفاع مقدس در استان آذربایجان شرقی حضور دارند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: رویکرد مجموعه ارائه خدمات حداکثری به همه ایثارگران در خور شان و منزلت ایشان است.

اباذر جعفری رئیس اداره شاهد آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه گفت: حدود 3500 ایثارگر از طیف آزاده، جانباز و ... در مجموعه آموزش و پرورش استان فعالیت می کنند.

وی در خصوص مدارس شاهد استان افزود: ثبت نام در این مدارس بر اساس امتیازهای ویژه برای ایثارگران می باشد و تمامی امور آموزشی طبق دستورالعمل مدارس عادی می باشد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :