18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۶:۱۴
کد مطلب:  1674785
مدیریت منابع انسانی و اموراداری آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری صادر کرد؛
اطلاعیه بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران سال 1400

اطلاعیه بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران سال 1400 صادرشد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری، مدیریت منابع انسانی و اموراداری آموزش و پرورش استان طی اطلاعیه‌ای مدارک مورد نیاز و محل مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران سال 1400 را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

احتراما به اطلاع  می رساند  کلیه داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400اعلام شده است، با در دست داشتن مدارک ذیل از ساعت 7/30صبح الی 13، در روز چهارشنبه 1400/6/17 به محل بررسی مدارک  و انجام مصاحبه  به آدرس: شهرکرد، بلوار  طالقانی، روبروی مصلی امام خمینی (ره)، اداره کل آموزش و پرورش، اداره امور اداری و منابع انسانی، واحد امور استخدام مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان گرامی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، و در موعد مقرر مراجعه نمایند.

1.            پرینت کارنامه قبولی در آزمون

2.            اصل کارت شناسایی ایثارگری  یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امورایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه) 

3.            یک عدد پوشه گیره دار(آقایان رنگ زرد)-(خانم ها رنگ سبز)

4.            چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)

5.            اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری یک رو)

6.            اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا (دو سری)

7.            اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و فتوکپی خوانا  (برای آقایان)

8.            اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن(در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است).

9.            ارایه مدرک برای امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)

10.          ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی.

مدارک بومی شهرستان:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند بعنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه می گردد.

1.            ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل 10 سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد.

تذکر مهم:

1.            پذیرش  و بررسی مدارک صرفاً درتاریخ ذکرشده می باشد وافرادی که درتاریخ مذکور مراجعه ننمایند به منزله انصراف می باشد .

 

1- ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

2- معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل معاینات پزشکی و مصاحبه علمی این افراد متعاقبا اعلام خواهد گردید)

3- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک، دستمال کاغذی، آب آشامیدنی، خوراکی مورد نیاز ، مواد ضدعفونی کننده، خودکار آبی و ...) می باشند.

4- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

5- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی به منظور رعایت اصول بهداشتی جدا خودداری نمایید.

 

به اشتراک بگذارید :