13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۱:۱۷:۳۷
کد مطلب:  1674727
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش فارس انجام شد:
افتتاح چند پروژه آموزشی در منطقه گله دار استان فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: توسعه زیربناهای آموزشی موجب تحقق عدالت آموزشی خواهد شد که این موضوع در استان فارس همواره به عنوان یک اصل مورد توجه قرار گرفته شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین افتتاح چند پروژه آموزشی در منطقه گله دار شهرستان مهر گفت: با نگاهی به جوامع پیشرفته میزان اهمّیت ساخت مدرسه بر ما روشن­ تر می­ شود و میتوان گفت داشتن جامعه ای امن و سالم در گرو توجه به زیر ساخت های آموزشی است.

 مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: سیاست جذب همکاری خیرین از جمله اهداف اصلی آموزش و پرورش فارس در سالیان اخیر بوده و نقش خیرین در کمک به محرومیت زدایی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی انکار ناشدنی است.

اسماعیلی گفت: اولین محیطی که کودک برای تحصیل به آن وارد می شود تاثیر به سزایی در یادگیری وی دارد بر همین اساس شاداب سازی مدارس نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است در پایان آموزشگاه ۹ کلاسه خیرساز صدیقی روستای دهنو در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و زیر بنای آموزشی ۷۵۰ مترمربع افتتاح شد.

همچنین توسعه ۳ کلاسه آموزشگاه سید شریف حسینی با ۱۵۰ متر مربع زیربنا و اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان نیز به بهره برداری رسید.

به اشتراک بگذارید :