18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۹:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1673911
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:
4 هزار تبلت دانش آموزی در سال تحصیلی/ برای بازگشائی مدارس تابع تصمیمات ستاد کرونا هستیم

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بیش از 12 هزار و 500 دانش آموز کم بضاعت استان برای تحصیل غیرحضوری نیازمند تبلت هستند که از این تعداد حدود 4 هزار تبلت در سال گذشته توزیع شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ایرج بیت اللهی اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، شرایط کشور عادی نیست، برای بازگشائی مدارس، تابع تصمیمات و سیاست های ستاد ملی کرونا هستیم.

وی افزود: بازگشائی برای همه دانش آموزان در تمامی پایه ها از اول مهرماه 1400 می باشد و مدارس روستائی و کم جمعیت که امکان فاصله گذاری و رعایت پروتکل های بهداشتی در آنها وجود دارد، به شکل حضوری می توان برگزار کرد.

بیت اللهی، فراهم شدن زیر ساخت های بهداشتی برای یادگیری حضوری را مهم برشمرد و گفت: واکسیناسیون فرهنگیان، دانش آموزان، رانندگان سرویس مدارس و والدین و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی از الزامات برگزاری کلاس ها به صورت حضوری می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: تبلت دانش آموزی یکی از زیر ساخت های مورد نیاز در یادگیری غیر حضوری است که در این راستا بیش از چهار هزار دستگاه با کمک نهادهای حمایتی، صنایع و خیرین، بانک ها و غیره در سال تحصیلی گذشته تهیه و در اختیار دانش آموزان بی بضاعت قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :