13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۴:۳۶:۴۸
کد مطلب:  1673887
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش هرمزگان در ستاد پروژه مهر حاجی آباد:
دورترین مدارس باید در آمادگی کامل برای بازگشائی مدارس قرار گیرند

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش هرمزگان گفت: سازماندهی مدرسه مهمترین رکن بازگشایی مدارس است و اول مهر باید دورترین مدرسه نیز وضعیت مدیر، نیروها، برنامه کلاسی، ثبت نام دانش آموزان، تحویل کتب درسی و غیره مشخص شده باشد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد: جلسه کارگروه پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد با حضور محمد قویدل معاون آموزش متوسطه، حسن منفرد رئیس اداره فنی و کاردانش و مرجان شاهین زاده رئیس اداره متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با هدف بررسی فعالیت های انجام شده در راستای پروژه مهر حاجی آباد برگزار شد.

محمد قویدل معاون آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: سازماندهی مدرسه مهمترین رکن بازگشایی مدارس است، اول مهر باید حتی در دورترین مدرسه ها هم وضعیت مدیر، نیروها، برنامه کلاسی، ثبت نام دانش آموزان، تحویل کتب درسی و ... مشخص شده باشد.

وی افزود: کارگروه های پروژه مهر به صورت تیمی و با پیگیری جدی فعالیت های خود را جهت رسیدن به هدفشان در زمان مناسب دنبال می کنند و این امر اهمیت موضوع را مشخص می کند.

به گفته قویدل، طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش در هنرستان های فنی و کاردانش آموزش مهارتی و شایستگی فنی به صورت حضوری و با رعایت تعداد دانش‌آموزان مشخص بدون محدودیت است و در دروس تئوری می‌توان از شبکه شاد مدرسه تلویزیونی و دیگر روش های آموزش مجازی کمک گرفت.

دبیر ستاد پروژه مهر اموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: اهمیت توزیع کتب درسی ایجاب می‌کند که برنامه‌ریزی مناسبی جهت توزیع به موقع انجام شود و ثبت نام دانش آموزان جا مانده باید در اسرع وقت صورت گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :