14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1673543
نشست هماهنگی دبیرخانه اولین جشنواره مفلحون با حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، در این نشست معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر، در مورد شرایط و مستندات دریافت شده از استان های کشور و همچنین چگونگی روند اجرای جشنواره نکاتی را یادآور شد و پس از برگزاری شرایط فعلی جامعه و اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر واگذاری این دبیرخانه به استان بوشهر را یکی از توفیقات کم‌نظیر دانست.

علی موحدی همچنین  از همه معاونین پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، مدارس، ادارات شهرستان/مناطق، دانشگاه‌های فرهنگیان و اداره کل آن استان برای شرکت در این مسابقه همه جانبه ارزشی و معنادار دعوت کرد.

در ادامه باقری، معاون اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با تشکر از حسن انجام امورات تاکنون، نکاتی ارزشمند و راهبردی را در جهت غنای برگزاری جشنواره یادآور شد.

در نهایت، تسلیمی، رئیس اداره نماز وزارت آموزش و پرورش با تشریح برخی نکات حساس و چالش‌‌زا اهمیت اجرای دقیق و صحیح مفاد آیین‌نامه و شیوه‌نامه‌ را در سطح کلان کشوری توصیه و از تلاش های صورت گرفته تقدیر کرد.

قابل ذکر است در این جلسه مصوب شد با توجه به شرایط خاص کشور و تعطیلات زمان پیک کرونا و همچنین درخواست متعدد استان ها مهلت ارسال مستندات به دبیرخانه کشوری تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تمدید شود.

لذا بدیهی است تمدید مجدد صورت نخواهد پذیرفت. و شایسته است همه استان‌ها در موعد مقرر مستندات و آثار خود را مطابق شیوه نامه و دستورالعمل ارسال کنند.

به اشتراک بگذارید :