16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1673423
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد:
برپایی «نمایشگاه ایثار و شهادت و جلسات عزاداری محرم» در کانون شهرک قدس

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برپایی نمایشگاه ایثار و شهادت و جلسات عزاداری محرم در کانون شهرک قدس ( غرب) تهران خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نمایشگاه ایثار و شهادت حاوی آثار نقاشی و خط کودکان و نوجوانان با هدف پاسداشت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی هر چه بیشتر مردم با فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دهه‌ سوم محرم در محل کانون واقع در شهرک قدس (غرب) تهران برپا شده است.

این برنامه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی جهت ممانعت از شیوع بیماری کرونا در فضای باز مجموعه‌ کانون در شهرک قدس از ۸تا ۱۹شهریور  ١۴٠٠ از ساعت ۲۰:۳۰پذیرای خانواده‌ها و کودکان است.

در همین حال در این ویژه‌برنامه ، جلسات عزاداری در کنار سخنرانی مذهبی با مشارکت هیأت فاطمیون، سپاه شهید باهنر، هاتف شهر و بسیج کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

شایان ذکر است محوطه‌ای برای حضور کودکان و اجرای فعالیت‌های فرهنگی‌هنری از سوی مربیان بسیجی تعبیه شده است و به کودکان و نوجوانان حاضردرمراسم،محصولات کانون با موضوع ترویج فرهنگ ایثار اعطا می‌شود.

همچنین؛ مراسمی نیز هر شب در واحد سیار تریلی «پیک امید» برای حاضران برگزار می‌شودکه درسایتhttps://mirol.ir/live/8e0ce414531179a/video  به صورت زنده به نمایش درمی‌آید.

به اشتراک بگذارید :