20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۰۹:۴۱:۱۴
کد مطلب:  1673257
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان :
۱۵ شهریور آخرین مهلت ثبت سفارش کتب دانش‌آموزان

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دانش‌آموزان تا ۱۵ شهریور فرصت دارند در سامانه ثبت سفارش کتب درسب درخواست خود را ثبت کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ، حسین حسنلو معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان اظهارداشت: 91 درصد از سفارش کتب درسی در سطح استان انجام شده و سایر دانش‌آموزان برای دریافت کتب درسی باید به سامانه مراجعه و سفارس خود را ثبت کنند.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان تا ۱۵ شهریور مهلت دارند تا سفارش خود را در سامانه ثبت کنند، افزود: ثبت سریعتر سفارشات موجب توزیع مطلوب کتب درسی می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: ثبت نام کتب درسی دانش‌آموزان در دوره ابتدایی بیش از 99 درصد محقق شده و در این زمینه در رتبه دوم کشوری قرار ر داریم البته کتب درسی دوره ابتدایی و متوسطه اول در استان زنجان توزیع شده است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه در هفته جاری کتب درسی متوسطه دوم در استان زنجان توزیع می‌شود، گفت: تا آخر هفته توزیع کتب درسی دانش‌آموزان اعلام شده در نواحی به پایان می‌رسد.

حسنلو ادامه داد: در زمینه توزیع کتب درسی در سطح فنی‌و‌حرفه‌ای، متوسط دوم و کار و دانش که انتخاب رشته اواخر شهریور انجام می‌شود نواقصاتی وجود دارد.

وی از دانش‌آموزان خواست هر چه سریعتر نسبت به ثبت سفارش کتب درسی خود اقدام کنند تا مشکلی در توزیع به وجود نیایید.

به اشتراک بگذارید :