10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۰۷:۵۴:۰۵
کد مطلب:  1673005
در تداوم موفقیتهای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، کسب شد؛
رتبه اول کشوری در ارزیابی عملکرد استانها در نهمین جشنواره تجارب برترتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از کسب رتبه اول کشوری ارزیابی عملکرد استانها در نهمین جشنواره تجارب برترتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی استانهای سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اعلام این خبر گفت: نهمین جشنواره تجارب برترتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی با رویکردی نو، در سال تحصیلی 1400-1399 با مخاطب قرار دادن تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی و ادارات برای حضور در عرصه‌های پژوهشی تربیتی در سطح منطقه، استان و کشور اجرا شد.
وی گفت: این جشنواره با هدف مستندسازی اندوخته‌های تجربی همکاران و کاربست ابتکارات تربیتی، فعالیت خود را با تدوین برنامه عملیاتی منطبق بر سیاست های اجرایی آغاز نمود و پس از معرفی برگزیدگان و اجرای اختتامیه متمرکز استانی، اقدامات خود را در مرحله کشوری تداوم بخشید.
این مقام مسئول رتبه‌های درخشان مرحله کشوری توسط همکاران استان را گواه حضور تجربه‌های ناب تربیتی، مشاوره‌ای و مددکاری اجتماعی دانست و گفت: دبیرخانه کشوری جشنواره مستقر در استان گیلان با ارزیابی فعالیت‌های اجرایی و سایر شاخص‌های مربوطه، شهرستان‌های استان تهران را به عنوان رتبه اول فعالیت‌های اجرایی جشنواره در سطح کشور اعلام کرده است.
هاشمی با تبریک کسب رتبه اول کشوری که نشان از برنامه‌ریزی هدفمند و خلاق می‌باشد، از زحمات همکاران حوزه معاونت پرورشی استان، مناطق و گروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت‌های پرورشی تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد در سال تحصیلی آتی، همچنان شاهد حضور فعال و پویای همکاران در اجرای مطلوب این جشنواره باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :