23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ ۱۱:۱۸:۰۹
کد مطلب:  lAicrRxv
معاون پژوهشی آموزش و پرورش فارس تاکید کرد :
تاکید بر پژوهش لازمه تحول در آموزش و پرورش است

معاون پژوهش،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس گفت:آموزش مبنتی بر تئوری منسوخ شده و باید برای ایجاد تحول در آموزش به سمت آموزش مبنتی بر پژوهش پیش برویم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عبدالرسول در جمع روسای آموزش و پرورش سراسر فارس ،با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش  گفت: ساماندهی نیرو ی انسانی به عنوان اولویت اساسی  آموزش و پرورش است و بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش با رفع مشکلات نیروی انسانی  ، رفع  خواهد شد.

معاون پژوهش،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس به روسای ادارت آموزش و پرورش سراسر استان  تاکید کرد: ساماندهی نیروی انسانی ،باید با دقت  و  واقع گرایی در قرار دادها انجام شود تا کمترین مشکل را در حوزه کاری خود  داشته باشید.

وی با اشاره به تغییرات  کتب درسی  در پایه های ششم ابتدایی، دهم و برخی از رشته های شاخه  فنی حرفه ای گفت: آموزش همکاران در دورهای تحصیلی یاد شده اولویت ما است و  باید تا قبل از شروع سال تحصیلی انجام شود.

احمدی همچنین  گفت: رویکرد فعالیت های  پژوهشکده معلم  ، از دانش آموز محوری به  سمت معلم محوری  پیش می رود و لازم است تا با استفاده از همکاران توانمند به عنوان رابطین پژوهش، به سمت آموزش مبتنی بر پژوهش پیش برویم.

وی گفت: به همین منظور وبا استفاده از اساتید دانشگاه، دوره های آموزشی ویژه ای ، با حضور معلمین  منتخب  ادارات سراسر استان ، در پژوهشکده معلم شیراز در حال برگزاری است  .

به اشتراک بگذارید :