24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۰۸:۱۱:۱۱
کد مطلب:  1671839
معاون سوادآموزی اداره کل:
پروژه مهر نماد مدیریت مطلوب در بازگشایی مدارس است/ بازدید میدانی از مدارس و ادارات هفت‌گانه قطب چابهار

حبیب تراقویی گفت: در راستای عملیاتی شدن اهداف پروژه مهر تیم اعزامی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن حضور در ادارات و مدارس قطب چابهار، برنامه‌ها و اقدامات انجام گرفته را رصد و پایش نمود.

معاون سوادآموزی اداره کل در گفت‌وگو با واحد رسانه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در بازه زمانی ۶ لغایت ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ تیم نظارتی بازدیدی اداره کل با حضور در شهرستان‌ها و مناطق هفت‌گانه از نزدیک برنامه ها و فعالیتهای انجام گرفته و پیش بینی شده در پروژه مهر و بازگشایی مدارس را مورد ارزیابی قرار داد.

تراقویی افزود: پروژه مهر در حقیقت نماد مدیریت مطلوب و شایسته در مسیر آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس است که همه دست اندرکاران با اتخاذ تدابیر لازم و برنامه‌ریزی صحیح باید بتوانند نقش آفرینی مثبت و تاثیرگذاری در این فرآیند داشته باشند.

وی گفت: آنچه در این بازدیدها و رصد برنامه‌ها مشاهده شد، عزم و اراده همگانی در سطوح و بخش‌های مختلف اداری و آموزشی در بین همکاران بود که به نحوی به دنبال زمینه سازی و تلاش در راستای رقم زدن شرایطی مساعد و مطلوب برای حضور دانش‌آموزان بودند.

به اشتراک بگذارید :