27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۰۸:۰۶:۱۰
کد مطلب:  1671761
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش کردستان خبرداد:
15 شهریورماه ، آخرین مهلت ثبت سفارش گروهی و انفرادی دانش آموزان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه 15 شهریورماه، آخرین مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی گروهی و انفرادی دانش آموزان است؛ گفت: تا پایان شهریور ماه جاری اصلاح ثبت سفارش کتاب های درسی در سامانه امکان پذیر است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، نظام مرادی با اعلام این خبر گفت: تحویل کتاب درسی از اداره آموزش و پرورش منطقه به مدرسه، براساس سفارش های (فردی یا گروهی) پرداخت شده در سامانه خواهد بود .

وی با بیان اینکه هم اکنون توزیع کتاب های درسی از ادارات آموزش و پرورش شهرستان و مناطق به مدارس در حال انجام است؛ گفت: تاکنون دو میلیون و 794 هزار و 419 جلد کتاب درسی دوره های تحصیلی ثبت سفارش شده تحویل گرفته شده که دو میلیون 265 هزار و 676 جلد در مدارس توزیع شده است .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع از ثبت سفارش 272 هزار و 93 دانش آموز استان تا تاریخ 13 شهریورماه 1400 خبر داد و تاکید کرد: ثبت سفارش در سامانه فقط در صورتی امکان پذیر است که ثبت نام دانش آموز توسط مدرسه برای سال تحصیلی 1401 - 1400 در سامانه سیدا نهایی شده باشد.

این مقام مسئول از کسب رتبه سوم کشوری در ثبت سفارش کتاب های درسی خبر داد و گفت: تاکنون حدود 91.19 درصد دانش آموزان استان موفق شده اند در سامانه کتب درسی ثبت سفارش نمایند.

مرادی زمان توزیع کتاب توسط مدارس در دوره های تحصیلی به دانش آموزان را 10 شهریورماه اعلام کرد و گفت: دانش آموزان می توانند برای ثبت، مشاهد ه و پیگیری سفارش کتابهای درسی خود از طریق سامانهwww.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com روی دکمه "ورود دانش‌آموزان" کلیک نمایید.

به اشتراک بگذارید :