3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۰۷:۰۲:۰۰
کد مطلب:  1671657
در شورای آموزش و پرورش شهر تهران مطرح شد:
اضافه شدن ۵۰ فضا به فضاهای آموزشی

در جلسه شورای آموزش و پرورش؛ فعالیت و اقدامات کارگروه‌های پروژه مهر۱۴۰۰ تشریح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر تهران که با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران؛ حسین پور مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران و سایر اعضا در محل سالن شهید جهرمی برگزار شد؛ عبدالرضا فولادوند؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ستاد پروژه مهر ۱۴۰۰ کار خود را با ۷ کارگروه تخصصی؛ ساماندهی نیروی انسانی، تعمیر و تجهیز، نظارت و ارزیابی، تایید صلاحیت ها، توجیه و تبلیغ، موارد بهداشتی و ضدعفونی و رعایت پروتکل های بهداشتی؛ از بهمن سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است.

وی ضمن اشاره بر اقدامات مطلوبی که در این ۷ کارگروه انجام شده افزود: تمام همکاران ما در سطح استان و مناطق تلاش می کنند که بتوانند سال جدید تحصیلی را به خوبی آغاز کنند.

فولادوند در خصوص ساماندهی نیروی انسانی خاطرنشان کرد: امسال حدود ۱۱ هزار نفر از همکاران ما بازنشسته می شدند که با تلاش همکاران و روسای مناطق توانستیم برای ۵۵ درصد این عزیزان استمرار فعالیت را داشته باشیم و کمبود نیرو را نیز از طریق نیروهای حق التدریس برطرف کنیم. حدود ۳۰۰ مدیر مدرسه نیز بازنشسته شده اند که در کارگروه تایید صلاحیت اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران همچین ضمن قدردانی از ریاست نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه سازتهران؛ گفت: حدود ۵۰ فضا به فضاهای آموزشی اضافه شده است.

حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران نیز در این جلسه با تقدیر از فعالیت های انجام شده اظهارداشت: در آستانه بازگشایی مدارس، دستگاه های اجرایی استان باید در جهت بازگشایی و شروع به کار مدارس همراه آموزش و پرورش بوده و زمینه آغاز سال تحصیلی جدید را به نحو مطلوب فراهم آورند.

وی نسبت به مراقبت و حفظ سلامت دانش آموزان، معلمان و کارکنان مدارس تاکید نمود و افزود: خوشبختانه طی 2 سال گذشته بسیاری از املاک مشکل دار شهر تهران تملک شده است و سند برای انها صادر گردیده است.

به اشتراک بگذارید :