9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ۱۶:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1671557
پیام تبریک سرپرست وزارت آموزش و پرورش به «دکتر علیرضا زاکانی» برای انتصاب وی به عنوان «شهردار تهران»

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی؛ انتصاب «دکتر علیرضا زاکانی» را به عنوان «شهردار تهران» تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام تبریک علیرضا کاظمی به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند، جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی

باسلام و احترام؛

انتخاب شایسته جناب عالی با رای شایسته شورای اسلامی شهر تهران را به‌ سمت شهردار تهران به‌عنوان ام‌القرای اسلامی که نشان‌دهنده توانمندی شما در عرصه‌های مختلف مدیریتی کلان کشور است، تبریک می‌گویم. یقیناً تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به هموطنان فرهیخته و فهیم شهرتهران را فراهم خواهد کرد.

با عنایت به عزم جدی دولت سیزدهم با راهبرد دولت مردمی برای ایران قوی، بی‌شک تعامل مستمر وزارت آموزش و پرورش با شهرداری تهران درجهت ایجاد زیرساخت‌های توسعه عدالت و نصیب برابر آموزشی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در این کلانشهر، موجب ارتقا و ایجاد رونق آموزش و تربیت نوباوگان پایتخت ایران اسلامی و تقویت نقش و سهم شهرداری در این زمینه، اجرای موفق سیاست‌های دولت دراین حوزه را نیز تضمین می‌کند.

این مهم قطعا باعث افزایش اعتماد  و آرامش خاطر شهروندان تهرانی است و فرصتی است ارزشمند که اطمینان داریم حضور جناب‌عالی در جایگاه شهردار تهران زمینه‌ساز وفاق و تعامل روزافزون و نویدبخش دست‌یابی به توسعه پایدار بر محور آموزش و پرورش در این کلان‌شهر است.

برای شما در مسئولیت کم نظیری که بر دوش دارید، آرزوی موفقیت روزافزون داشته، از درگاه خداوند سبحان عزت، سلامت و سعادت جناب‌عالی را مسئلت دارم.

به اشتراک بگذارید :