14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ۱۲:۱۶:۳۷
کد مطلب:  1671243
مدیرکل آموزش وپرورش استان خبر داد :
برگزاری اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقران الکریم کشور به میزبانی آذربایجانشرقی

مدیر کل آموزش و پرورش استان از برگزاری اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقران الکریم به میزبانی دبیرخانه پایگاه مجازی مراکز دارالقران قرارگاه مجازی قرآن عترت و نماز وزارت مستقر در استان آذربایجانشرقی خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به واگداری دبیرخانه پایگاه مجازی مراکز دارالقران الکریم کشور به استان آذربایجانشرقی از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش،  با پیشنهاد استان آذربایجانشرقی و تلاش ستودنی همکاران دبیرخانه ، پس از موافقت وزارت برگزاری این جشنواره به استان واگذار شد .

مدیرکل آموزش وپرورش استان ادامه داد: این جشنواره در رشته های ارائه تدریس الگو و موفق از محتوای کتب مراکز بصورت حضوری،  ارائه تدریس غیر حضوری ازکتب مراکز در قالب تولید محتوای الکترونیکی و نیزتصویر سازی کتب مراکز دارالقران با شرکت عموم مدیران و مربیان دارالقران ها و نیز کلیه همکاران علاقمند قرآنی مدارس دولتی و غیر دولتی در شهریور و مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد .

پاشایی افزود : عموم علاقمندان در سطح کشور برای شرکت در جشنواره تا پایان مهرماه می توانند با ارسال آثار به آیدی های اعلامی ضمن مشارکت در جشنواره از مزایای ارزشمند ان بهره مند شوند./ روشنی

 

 

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :