14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ۰۷:۳۳:۳۰
کد مطلب:  1670693
اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای:
امکان صدور «هدایت تحصیلی» دانش آموزان فاقد نمون برگ هدایت تحصیلی و یا شرایط خاص، فراهم شد

اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: «امکان صدور هدایت تحصیلی دانش آموزان فاقد نمون برگ هدایت تحصیلی و یا شرایط خاص، برای دانش آموزان سال تحصیلی 1400-1399» فراهم شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن اطلاعیه اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به شرح زیر است:

 

نظر به این که امکان صدور اولویت هدایت تحصیلی دانش آموزان فاقد نمون برگ هدایت تحصیلی و یا شرایط خاص که برابر بخشنامه متمم اعلام شده بود با نظر کمیته هدایت تحصیلی و تکمیل فرم 6 امضاء صورت پذیرد، اکنون این مهم با دسترسی کارشناس مشاوره منطقه در پورتال همگام و ماژول هدایت تحصیلی با عنوان «صدور/ ویرایش دستی هدایت تحصیلی» فعال شده است.

 لذا ضرورت دارد کارشناس مشاوره منطقه؛

  1. نسبت به تکمیل و أخذ امضای فرم 6 امضای تمامی اعضا اقدام نماید و سپس نسبت به تغییر اولویت و یا ایجاد اولویت در سامانه اقدام نماید.
  2. تأکید می شود مناطق تعداد دانش آموزان دارای فرم 6 امضا و موارد تغییر یافته در سامانه را تا 11 مهرماه به صورت مکتوب به استان اعلام و استان نیز به صورت مستند تا 22 مهرماه به اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی ارسال نمایند.
  3. با توجه به انجام هرگونه تخلف و یا صدور مجوز غیرقانونی، اولویت رشته تحصیلی بر عهده کارشناس مشاوره منطقه  است؛ بنابراین ضمن اعلام مؤکد مبنی بر محرمانه نگه داشتن رمز عبور و کاربری خود و عدم واگذاری به غیر ، خواهشمند است نهایت دقت در ثبت اولویت رشته های تحصیلی به عمل آید.
  4. نظارت بر حسن اجرای موارد فوق برعهده رئیس امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی است.
به اشتراک بگذارید :