16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1670119
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، خبر داد:
افتخار آفرینی هشت کودک ایرانی در «بیست‌ویکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی ژاپن»

اعضای مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست‌ویکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن، برگزیده شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «بیست‌ویکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی ژاپن» با موضوع «زمین در سال ۲۰۳۰» در سال ۲۰۲۱برگزار شد و از میان ۱۴هزار و ۶۸۹اثر از ۸۰کشور، هشت کودک هنرمند ایرانی، موفق به دریافت جایزه و دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.

 بر اساس این گزارش، «آیلین علیزاده» عضو کانون جهرم فارس و «مائده طاهری» از گلپایگان اصفهان هر دو ۱۲ساله جایزه اول بخش بین‌الملل این مسابقه را از آن خود کردند.

بر همین اساس، «مهرسا محمدحسنی» ۹ساله از کانون رودسر گیلان، «نیروانا روستایی» ۱۰ساله از اهواز، «نیلوفر افشاری» ۱۵ساله از پیرانشهر آذربایجان غربی و «الهه ستوده» عضو ۱۰ساله مرکز فرهنگی‌هنری کانون جهرم، در استان فارس از مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» ژاپن دیپلم افتخار بخش بین‌الملل را دریافت کردند.

هم‌چنین «پانیسا ممتازیان» ۷ساله عضو کانون اهواز خوزستان جایزه ویژه هیأت داوران بیست‌ویکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن را دریافت کرد و «محمدمانی ربیعی» ۱۱ساله از تهران، که به صورت مستقل در این رویداد شرکت کرده بود موفق به کسب جایزه ویژه و دیپلم افتخار بیست‌ویکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن شد.

شایان ذکر است؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۶۶اثر نقاشی اعضای مراکز فرهنگی‌هنری در بیست‌ویکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی محیط زیست «جی کیو ای» کشور ژاپن شرکت کرده است.

به اشتراک بگذارید :