27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۱۱:۴۴:۱۱
کد مطلب:  1670013
مسئول استانی دبیرخانه پروژه مهر عنوان کرد :
تاکید بر آمادگی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید

مسئول استانی دبیرخانه پروژه مهر 1400 در نشست توجیهی سامانه وزارتی « نظارت بر پروژه مهر» بر آمادگی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید بر اساس سه سناریو حضوری، ترکیبی و مجازی تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، غلامعلی کرمی نیاز مسئول استانی دبیرخانه پروژه مهر صبح امروز در نشست توجیهی سامانه وزارتی « نظارت بر پروژه مهر» که به صورت ویدئو کنفرانس ویژه رابطین دبیرخانه پروژه مهر شهرستان ها و مناطق برگزارشد؛ به تشریح این سامانه پرداخت و بر بارگذاری مستندات و فعالیت شهرستان ها ، مناطق و مدارس در مهلت مقرر تاکید کرد.

کرمی نیاز با بیان اینکه سامانه وزارتی نظارت بر پروژه مهر در سه مرحله استانی ، شهرستانی و آموزرشگاهی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت؛ از انجام ارزیابی استانی کارگروهای هفت گانه پروژه مهر خبر داد و گفت: تمامی کارگروه ها، مستندات خود را بر اساس شاخص های اعلام شده در این سامانه بارگذاری خواهند کرد و براساس این مستندات مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه ارزیابی شهرستان ها و مناطق براساس سامانه وزارتی نظارت بر پروژه مهر نیز در حال انجام است ؛ گفت: مدارس نیز در دو مرحله باید مدارک و مستندات خود را حداقل تا 19 شهریور ماه بر روی این سامانه بارگذاری نمایند.

این مقام مسئول با بیان این نکته که ارزیابی کارگروه های استان، شهرستان ها و مدارس به صورت تفکیکی و تجمیعی خواهدشد؛ خاطرنشان کرد: همه کارگروه های استانی، شهرستانی و آموزشگاهی به صورت جداگانه ارزیابی می شوند و مجموعه امتیازات در نهایت با هم ترکیب شده و نمرات استان ها بر اساس این امتیازات محاسبه خواهدشد و نمرات شهرستان و مدارس تاثیر مستقیم در امتیاز نهایی استان دارد.

کرمی نیاز از رابطین دبیرخانه پروژه مهر شهرستان ها و مناطق خواست موضوع « بارگذاری مستندات در سامانه وزارتی نظارت بر پروژه مهر» را با حساسیت و جدیت خاصی دنبال نموده و قبل از بارگذاری مستندات حتما آشنایی کامل با این سامانه داشته باشند تا بتوانند، مطالب خواسته شده را بارگذاری نمایند.

 وی از ثبت نام حدود 800 مدرسه تاکنون وارد سامانه LTMS  شده و نسبت به تکمیل فرم شماره یک اقدام نموده اند؛ از مدیران مدارس خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در این سامانه و بارگذاری مستندات و مدارک اقدام نمایند.

مسئول استانی دبیرخانه پروژه مهر ادامه با بیان اینکه کارگروه های استانی پروژه مهر تا کنون سه جلسه تخصصی ویژه کارگروه مربوطه را برگزار کرده اند؛ گفت: ازر شهرستان ها و مناطق خواست نسبت به تشکیل جلسات و پیگیری مصوبات و مستندات سازی فعالیت ها، جدیت و اهتمام داشته باسند.

وی با اشاره به اینکه برای آغاز سال تحصیلی جدید سناریوها مختلفی در نظر گرفته شده است؛ بر آمادگی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید بر اساس سه سناریو حضوری، ترکیبی و مجازی تاکید کرد.

این مقام مسئول برنامه ریزی، اقدام، ارزیابی در حین اقدام و اصلاح را اساس برنامه نرم افزاری سامانه وزارتی نظارت بر پروژه مهر عنوان کرد و اظهارداشت: این برنامه بر اساس نظریه علمی طراحی و تدوین شده است .

در ادامه هوشنگ ایزدی کارشناس متوسطه دوم استان نیز به تشریح نحوه استفاده از سامانه های ltms و epm در خصوص پروژه مهر پرداخت و به سوالات رابطین دبیرخانه پروژه مهر شهرستان ها و مناطق پاسخ گفت. 

به اشتراک بگذارید :