14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۱۰:۰۰:۴۳
کد مطلب:  1669811
در چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1400 مطرح شد:
صیدلو: سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش استثنایی امری مقدس و وظیفه همه دستگاه‌های ذیصلاح است

با حضور معاون معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و اعضای شورای معاونین چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1400 در استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو ضمن گرامیداشت هفته دولت، شهیدان رجایی و باهنر را اسطوره ای بی بدیل معرفی کرد که در زمان مسئولیت خودشان تصمیمات مهم مدیریتی می گرفتند که برای نسل های بعدی هم الگو می شدند امروز من در پایان روزهای کاری و مسئولیتی دولتمردان پیشین برای دولتمردان دولت سیزدهم، آرزوی موفقیت  در پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی را دارم.

وی گفت: امیدواری روزی فرا رسد که در جلسات شورای آموزش و پرورش دغدغه‌های مالی مانعی برای دستگاه مهم تربیتی که رسالت تربیت و تعلیم جوانان و نوجوانان و آینده‌سازان این کشور را دارد نباشد، چرا که این مشکلات سرعت ما را برای رسیدن به اهداف مقدسمان کند می‌کند.

وی با اشاره به رفع موانع  آموزشی و تربیتی در مدارس استثنایی، گفت: سرمایه گذاری در این حوزه کاری امری مقدس و وظیفه نظام تعلیم و تربیت است که می‌بایست با همکاری دستگاه‌های ذیربط به نحو شایسته صورت پذیرد تا نتایج قابل قبولی احصا شود.

 صیدلو در خصوص  نحوه بازگشایی مدارس گفت: آموزش و پرورش در حال بررسی سناریوهای مختلفی است که در آن اولویت با سلامت دانش آموزان و رفع دغدغه های اولیا باشد، و بنای ما این است تا سال تحصیلی جدید آموزش‌ها بصورت تلفیقی صورت گرفته و با کمترین تنش آموزش را آغاز کنیم.

در ادامه این نشست آقایان دژن رئیس اداره استثنایی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، قنبری رییس اداره مشارکت‌های مردمی و مدارس غیر دولتی و خانم حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل با ارائه گزارش‌های خود از آمادگی آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی در شرایط مصوب مراجع ذیصلاح خبر دادند.

 

به اشتراک بگذارید :