27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۰۷:۲۱:۴۳
کد مطلب:  1669369
اطلاعیه بررسی و کنترل مدارک پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درسال 1400

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای ، نحوه بررسی و کنترل مدارک پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درسال 1400 را اعلام کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است : با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در آزمون مذکور، قبول شدگان استان کردستان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره­های مهارت­آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند.

  بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستورالعملکنترلومراقبتکروناویروس19 و فاصله­گذاریاجتماعی (موضوع نامه1-77755/602 مورخ 31/5/1400 دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعملکنترلومراقبتکروناویروس19 و فاصله­گذاریاجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی می­باشد0

 1. قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت آزمون می بایست جهت تحویل مدارک و مستندات  مربوطه برابر جدول ذیل  به اردوگاه سلیمان خاطر واقع در سنندج -سه راه شالمان مراجعه نمایند .

 

روز

تاریخ

جنسیت

ساعت

`یک شنبه

14/06/1400

زن

8 صبح الی 14

دوشنبه

15/06/1400

مرد

8 صبح الی 14

تذکر مهم : عدم مراجعه داوطلب در مهلت  مقرر اعلام شده به منزله  انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت تایید اطلاعات خود اظهاری :

 • 6 قطعه عکس 3*4 تمام رخ پشت نویسی شده
 • اصل و تصویر کارت ملی (پشت ورو)
 • اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
 • اصل و تصویر مدرک دانشگاهی (شغل­های دبیری، آموزگاری و هنرآموزی) در مقطع تحصیلی  پذیرفته شده در آزمون
 • اصل و تصویر مدرک  تحصیلی دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار)
 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا کارت معافیت (آقایان)
 • مدارک مربوط به شرایط بومی­پذیری(درصورت استفاده از سهمیه بومی)
 • مدارک ایثارگری (معرفی نامه از سوی  بنیاد شهید و امورایثارگران استان)
 • مدارک مربوط به حافظان قرآن مجید
 • پوشه روغنی سفید
 1. معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­وپرورش استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. لذا اخذ معرفی‌نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و معاینات پزشکی و... با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط  در روز مراجعه تحویل می گردد .

توضیح : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت­های عمومی فرد پذیرفته شده ازسوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

 1.  پذیرفته ­شدگان جهت بررسی صلاحیت­های عمومی ازسوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان ، اقدامات ذیل را به عمل آورند:

ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی  www.gozinesh.medu.ir ، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی ، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­گزینش استان کردستان ارسال و یا به صورت حضوری در روز بررسی مدارک تحویل کارگروه بررسی مدارک نمایند. انتظار است درتکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

 • عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.
 1. درصورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­شدگان نهایی (شغل­های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت‌آموزی به اطلاعیه­ای که اوایل مهرماه 1400 در پرتال وزارت آموزش­وپرورش به نشانی  www.medu.ir درج خواهد شد مراجعه نمایند. عدم ثبت نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

   مدیریت منابع انسانی و اموراداری

اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان

به اشتراک بگذارید :